Įspūdinga 100 besilaukiančių moterų fotosesija

Algis Kriščiūnas įamžino 100 nėščiųjų bendroje nuotraukoje. Taip gegužę vyksiančios konferencijos „Sveika ir laiminga mama“ organizatoriai sveikino Lietuvą su valstybės atkūrimo šimtmečiu.

Nėštukes parengti fotosesijai užtruko valandą. Visos šimtas moterų vienodo modelio, tačiau skirtingų spalvų suknelėmis susibūrė į vieną erdvę fotosesijai. Sąmoningą tėvystę palaiko draudimo bendrovė ERGO Lietuvoje, kuri suteikia galimybę šiemet gimusių ir dar tik gimstančių mažylių tėveliams apdrausti savo gyvybę 300 mln. eurų suma.

„Nuolat kalbame apie inovacijas, technologijas, kurias siejame su ateitimi. Tačiau mūsų ateitis jau šiandien gyvena besilaukiančių moterų pavidalu, kurios simbolizuoja jėgą, gyvybę ir sąmoningumą. Ši fotosesija – tai išskirtinė galimybė unikaliai pasveikinti Lietuvą bei atkreipti dėmesį̨ į moterį, kaip aktyvią ateities kūrėją ir parodyti, kad visuomenė jau šiandien turi galvoti apie ateitį“, – sakė viena iš konferencijos „Sveika ir laiminga mama“ organizatorių Inga Jablonskė.

Nuotrauka: Artūro Moisejenko

Pasak jos, taip siekama skatinti sąmoningumą kuriant šeimas ir auginant vaikus, parodyti, kad mūsų tauta gali didėti, kai vaikai auga sąmoningose šeimose bei vystyti bendrumo ir vienybės jausmą, stiprinti teigiamą Lietuvos ateities viziją.

„Ši fotosesija simbolizuoja ne tik mūsų valstybės jubiliejų, bet ir atspindi jėgą, kuri užgimsta su kiekviena nauja gyvybe. Tikimės, kad ši mūsų idėja įneš daugiau pozityvumo ir padės Lietuvos žmonėms pamatyti, kad vaikai mūsų šalyje auginami ne vien dėl socialinių išmokų, kad ne visi jauni žmonės išvyksta, kad daugybė jaunų šeimų planuoja ateitį čia ir siekia, kad ji būtų šviesi ir darni, kad mūsų Lietuva augtų“, – pasakojo fotosesijos idėjos bendraautorė Kristina Plisienė.

Besilaukiančioms moterims vienodas sukneles sukūrė ir pasiuvo vaikų prekės ženklas „OXOX“, o jų įvaizdžiu rūpinosi stilistė Jolita Zujienė. Nėštukes atrinko agentūra „Editos kastingas“, dalyvauti fotosesijoje norėjo beveik 1000.

Šis socialinis įvykis yra didesnės misijos – mokymų centro „SoulACTION“ rengiamos konferencijos „Sveika ir laiminga mama“ dalis. Tai pirmą kartą Lietuvoje organizuojama tarptautinė konferencija sąmoningoms mamoms, kuri įvyks motinos dieną, gegužės 6 – ąją, „Compensa“ koncertų salėje.

Nuotrauka: Artūro Moisejenko
Nuotrauka: Artūro Moisejenko
Nuotrauka: Artūro Moisejenko
Nuotrauka: Artūro Moisejenko
Nuotrauka: Artūro Moisejenko
Nuotrauka: Artūro Moisejenko
Nuotrauka: Artūro Moisejenko
Nuotrauka: Artūro Moisejenko
Nuotrauka: Algio Kriščiūno
Nuotrauka: Algio Kriščiūno

 

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist