NaujienosSportas

Vasario 16-sios proga Vilniuje vyks tradicinis vaikų šaškių turnyras „Vilniaus miestas – tautybių daug, šeima viena“

Vasario 15 d., 15 val. Vilniaus mokytojų namų Svetainėje, „Arts Libera International “ ir „Maccabi Baltic“ organizuoja jau tradiciniu tapusį Vilniaus m. vaikų šaškių turnyrą „Vilniaus miestas – tautybių daug, šeima viena“. Į turnyrą susirinkę jėgas išbandyti vaikai tokiu būdu paminės vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Renginio organizatoriai siekia pabrėžti itin svarbų daugiatautiškumo aspektą, kadangi šaškių turnyre tradiciškai dalyvauja įvairių tautybių dalyviai: lietuvių, žydų, rusų, lenkų ir baltarusių mokyklų jaunieji atstovai.

„Vilnius yra internacionalinis miestas, jis gali didžiuotis tuo, kad jame puikiai sugyvena ir draugauja skirtingų kultūrų ir istorijų tautos. Drąsiai skelbiame, jog šio trunyro tikslas – ne tik populiarinti šaškių sportą, ugdyti vaikų mąstymą, skatinti moksleivių iniciatyvumą, užimtumą, komandinį pojūtį, bet ir mokytis tolerancijos kitoms tautoms, Vilniuje tradicija tapęs renginys visuomet būna kupinas bendravimo džiaugsmo“, – teigia ARTS Libera International vadovas Gintaras Kamsiukas.

Pasak G.Kamsiuko, kasmet organizuojamas vaikų šaškių turnyras yra itin svarbus įvykis Vilniaus miesto gyvenime. Šiemet turnyre dalyvaus net 10 komandų. „Akivaizdu, kad šis žaidimas yra labai populiarus, skatina mąstyti ir tobulėti, ne veltui Lietuvoje turime ne vieną pasaulio ir Europos čempioną bei prizininką. Manome, kad šis kasmetinis turnyras stipriai prisideda prie šaškių populiarumo Lietuvoje didinimo, o dabartiniai jo dalyviai garsins Lietuvos vardą tarptautiniu mastu.“, – su šypsena kalba organizatorius.

 

Šiemet vasario 15 d. vyksiančio turnyro vyriausiasis teisėjas, Lietuvos nusipelnęs treneris, jau keturiasdešimt šešerius metus populiarinantis šį žaidimą – Grigorijus Leibovičius. Dosnaus turnyro mecenato UAB „Anra investicija“ dėka visų turnyro dalyvių laukia prizai ir apdovanojimai.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button