Turizmas

Vilniaus turizmo informacijos centras įkurs du papildomus padalinius

Vilniaus turizmo informacijos centras, siekdamas pateikti informaciją turistams tose vietose, kuriose ji labiausiai reikalinga, liepos 14 – rugpjūčio 17 dienomis įkuria du papildomus padalinius: Kauno oro uoste ir šalia Vilniaus geležinkelio stoties („Panoramos“ viešbučio patalpose). Šie padaliniai veiks Tarptautinio Vilniaus oro uosto rekonstrukcijos metu, kai dauguma į Vilnių atvykstančių keleivių nusileis už 100 kilometrų įsikūrusiame Kauno oro uoste.

Šiuo laikotarpiu Kauno oro uoste kasdien dirbs Vilniaus turizmo informacijos specialistai. Jie bus pasirengę atvykusiems teikti visą reikalingą informaciją apie galimybes nuvykti į Vilnių autobusu, traukiniu, automobiliu, taip pat atsakys į kitus klausimus.

Antrasis papildomas Vilniaus turizmo informacijos centras veiks netoli Vilniaus geležinkelio stoties, viešbučio „Panorama“ fojė. Čia bus laukiami visi ką tik iš Kauno oro uosto autobusu į Vilnių atvykę turistai. Jiems bus parengti žemėlapiai, informaciniai leidiniai apie Vilnių įvairiomis kalbomis ir kita reikalinga informacija.

 

Vilniaus svečiai kviečiami apsilankyti ir miesto centre veikiančiuose turizmo informacijos centruose Vilniaus gatvėje ir Rotušėję. Pastarasis centras turistus pasitiks ką tik atnaujintas ir dar patogesnis turistams.

Tarptautinio Vilniaus oro uosto rekonstrukcijos laikotarpiu bus laikinai uždarytas čia veikiantis Vilniaus turizmo informacijos centras. Planuojama, kad jis vėl duris atvers rugpjūčio 18 d., oro uoste pabaigus remonto darbus.

Vilniaus turizmo informacijos centrų kontaktai

Nuolat veikia:

 

Vilniaus rotušė, Didžioji g. 31, Vilnius

Vilniaus g. 22, Vilnius

Veikia liepos 14 – rugpjūčio 17 dienomis:

 

Kauno oro uostas, Oro uosto g. 4, Karmėlava, Kauno rajonas

Viešbutis „Panorama“, Sodų g. 14, Vilnius, šalia „Ollex“ autobusų stotelės ir netoli Vilniaus geležinkelio stoties

Liepos 14 – rugpjūčio 17 dienomis laikinai neveiks, atidaromas rugpjūčio 18 d.:

 

Vilniaus oro uostas, Rodūnios kelias 2-1, Vilnius

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button