Vilniaus gatvės

Senamiestyje kuriamas serialas apie XIX a. Austriją, bus stabdomas eismas

Vilniuje bus filmuojamas vokiečių serialas apie XIX a. Austriją, savaitgalį sostinės senamiestyje šalia Lietuvos Nacionalinės filharmonijos bus stabdomas eismas.

Kaip informavo Vilniaus savivaldybė, serialą „SISI“ kuria „Bavaria Film“ grupei priklausančios vokiečių kino gamybos kompanija „Story House Pictures GmbH“.

Serialas nukels į XIX amžiaus Austriją, o televizijos ekranuose žiūrovai galės išvysti Lietuvos Nacionalinės filharmonijos eksterjerą ir Vilniaus universiteto architektūrinį ansamblį, „tapusius“ Hofburgo rūmais – būtent šių vietų panašumas į karališkuosius rūmus ir patraukė serialo kūrėjus filmuoti Lietuvoje.

 

Taip pat lietuviai seriale atpažins Šv. Jono Krikštytojo ir Šv. Jono apaštalo ir evangelisto bažnyčią, Lietuvos rašytojų sąjungos erdves, Pranciškonų vienuolyną, VU alumnato kiemą, Rokiškio ir Užutrakio dvarus, Trakų pilį ir kitas žinomas vietas.

Savivaldybė įspėja, kad nuo ketvirtadienio prasidėjo paruošiamieji darbai šalia Lietuvos Nacionalinės filharmonijos, patys filmavimai vyks šeštadienį ir sekmadienį. 

Šeštadienį nuo 6 val. iki sekmadienio 24 val. filmavimo metu bus draudžiamas transporto priemonių ir pėsčiųjų eismas Pasažo skersgatvyje.

 

Šeštadienį ir sekmadienį 7-24 valandomis eismas bus ribojamas Šv. Kazimiero gatvės dalyje prie Subačiaus gatvės, išskyrus gyventojų ir aptarnaujantį transportą, šiomis valandomis iki 5 minučių eismas bus ribojamas ir Subačiaus bei Aušros Vartų gatvėse, siekiant užtikrinti palydą į filmavimo vietą vedamiems žirgams.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
11 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Darius
Darius
1 mėnesį

“Labai linksma” verslui Aušros vartų gatvėje. Ir taip vos kvėpuoja, tai dar ir visą savaitgalį su#iko. Vokiečių serialas, matyt, uždirbs pinigus, bet neleis uždirbti mūsų vietiniam verslui.Kodėl nėra sudarytas kompensavimo modelis už tokius dalykus?Tai jau ne pirmas kartas. Kažkaip kirba įtarimas, kad savivaldybė ne už ačiū leido filmuoti.

Vardas
Vardas
1 mėnesį
Atsakinėti į  Darius

Dariau suvalgykit morka ir nusiraminkit

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button