Vilniaus gatvės

Prasidės Žalgirio gatvės rekonstrukcija

Jau netrukus turėtų prasidėti Žalgirio gatvės atkarpos nuo Tuskulėnų iki Linkmenų gatvių rekonstrukcija. Rekonstrukcijos metu bus įrengti dviračių bei pėsčiųjų takai. Rekonstruojamos gatvės dalies ilgis siekia beveik 1 kilometrą.

Žalgirio gatvės atkarpoje, dalies šaligatvio ir gatvės sąskaita projektuojamas dviračių takas, kurio plotis 3,0 m projektuojamas iš raudonos spalvos asfalto dangos, o 2,25 m pločio pėsčiųjų takas – iš plytelių dangos. Numatoma taip pat pakeisti ir gatvės apšvietimo stulpus.

Visuomenės atstovai iki vasario 8-osios savo pasiūlymus gali teikti elektroniniu paštu [email protected] Projekto viešas svarstymas numatomas ketvirtadienį, vasario 8 d., Vilniaus miesto savivaldybės patalpose, Konstitucijos pr. 3-216 kab.

 

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Kukis
Kukis
3 metus

Jums reikia “raišo vokiečio kartuvių.”(teismo) Pinigų plovimas tai vadinasi. Kodėl todėl kad reikia rekonstruoti Geležinio vilko ir Žalgirio g. sankryža. Kartu ko gero šiaurinį aplinkelį. Po to pamatysime koks srautas bus, ir tik tada rekonstruoti Žalgirio gatve. O tai kaip Oslo gatve, remontavo tilta, po to atidarė vakarinį aplinkelį. Pamatė kad nesusitvarko Oslo gatves tiltas su vakariniu aplinkelio, vel dare tilto rekonstrukcija, platino. Tai įvyko per 10-12 metų laikotarpį viskas. Ka miestas neturi visai ilgalaikių planų, ar kaip? Ar čia naujos partijos laimi rinkimus ir prasideda pinigų plovimas. Kas per nesąmonės su Gedimino kalnu. Niekas neprisipažysta kas kaltas, nors suprantam… Skaityti daugiau

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button