Vilniaus gatvės

Atnaujinta Naugarduko gatvė

Nauja ištisinio asfaltavimo danga, perkloti šaligatviai, įrengti pandusai, kuriuos jau spėjo įvertinti tėveliai, stumiantys vežimėlius ir dviratininkai, atsodinta veja – visa tai Vilniaus Naugarduko gatvėje. Vienoje svarbiausių Naujamiesčio seniūnijos gatvių bendrovė „Grinda“ šią vasarą sutvarkė beveik 1 kilometro ilgio atkarpą.

„Naugarduko gatvė kapitaliai nebuvo tvarkoma apie penkiolika metų, tačiau šiemet buvo nuspręsta vieną svarbiausių centrinės miesto dalies gatvių sutvarkyti iš esmės. Per kelis mėnesius užtrukusius darbus išlygintos duobės ir rekonstruota danga. Tai padidins važiavimo saugumą ir komfortą, sutrumpės kelionės laikas – juk ši gatvė patogiai įsilieja į Vilniaus aplinkkelių sistemą”, – teigia Kęstutis Vaicekiūtis, UAB „Grinda” direktorius.

Ištisinio asfaltavimo danga padengta daugiau nei 13 tūkst. kv. m važiuojamosios kelio dangos plotas, kuris prilygsta beveik dviejų Katedros aikščių plotui. Atnaujinta kone 18 tūkst. šaligatvių plytelių, pakeisti nusidėvėję šuliniai, padaryti nuožulnumai ratuotiems, o prie perėjų įrengti signaliniai paviršiai regos negalią turintiems asmenims. Atsodinta daugiau 1000 kv. m. vejos plotas.


Sostinės gatvių tvarkymui skirta rekordinė pinigų suma – 22 mln. eurų, todėl  šiemet bus išasfaltuoti apie 54 kilometrai gatvių, iš jų – apie 8 km žvyrkelių. Gegužės viduryje vos atšilus orams buvo pradėtos asfaltuoti gatvės bei žvyrkeliai. Per kiek daugiau nei du mėnesius sostinėje buvo suremontuota apie 60 proc. gatvių.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Jorius
Jorius
3 metus

Prieš remontą tikėjausi, kad gatvėje bus ne tik paklotas naujas asfaltas, bet ir pasistengta, kad ji taptų saugesnė automobilininkams, pėstiesiems ir dviratininkams. Deja, nieko panašaus neįvyko. Iki šiol gatvėje nėra išdažytos skiriamosios juostos (čia nauja praktika?). Neretai matau, kaip „labai skubantys“ vairuotojai lenkdami kitus eismo dalyvius, išvažiuoja į tariamą priešpiešinę juostą. „Tariamą“, nes be linijų neaišku kuri juosta yra kuri. Seniau, prieš remontą, kai buvo bloga kelio danga, bet nudažyta ištisinė skiriamoji juosta, panašių triukų nepastebėdavau. Sankirtoje su Vytenio gatve jau turbūt mėnuo, kaip nebaigtas asfaltuoti lopinėlis aplink kanalizacijos šulinį. Čia stovi laikinas įspėjamasis ženklas, o automobiliai toje vietoje turi… Skaityti daugiau

Back to top button