Viešasis transportas

Į gatves išriedėjo Kinijoje pagamintas naujos kartos elektrinis autobusas

UAB „Vilniaus viešasis transportas“ kviečia sostinės keleivius išbandyti ir įvertinti keliones ekologišku transportu. Spalio 15 dieną sostinės gyventojus pradėjęs vežti Kinijoje pagamintas naujos kartos elektrinis autobusas „Yutong U12“ keleivius džiugins beveik du mėnesius. Vilniečiai kviečiami ne tik išbandyti modernų, aplinkai draugišką autobusą, bet ir įvertinti jo privalumus.

Vilnius siekia vieningai gerinti visą kelionės viešuoju transportu patirtį ir paslaugų kokybę. Ambicingą viešojo transporto atnaujinimo strategiją pradėjusi įgyvendinanti sostinė iki 2030 metų daugiau nei 55 proc. visų kelionių viešuoju transportu keleiviams teiks draugiškomis aplinkai transporto priemonėmis. Per artimiausią dešimtmetį autobusų ir troleibusų pirkimui  iš viso planuojama skirti 245,26 mln. eurų. Rekordinį viešojo transporto atnaujinimą Vilniuje vežėjas tęsia ieškodamas ekologiškų sprendimų. Per pastaruosius metus miesto viešojo transporto sistemą jau atnaujino 5 elektra varomi mažos talpos autobusai „Karsan“, prieš metus į miesto gatves išriedėjo 50 dujinių triašių MAN autobusų, o šiandien miesto gyventojams pristatome dar vieną ekologišką sprendimą – elektrinius autobusus „Yutong U12“.

Didžiausio pasaulyje autobusų gamintojo „Yutong“ transporto priemonės pasižymi patikimumu ir išskirtiniu komfortu ne tik keleiviams, bet ir vairuotojams. Žemagrindis elektrinis autobusas itin patvarus – autobuse esanti itin galinga 423 kWh baterija gamintojo teigimu vienu įkrovimu turėtų nuvažiuoti iki 400 km. Testuojant šį autobusą ypatingas dėmesys bus atkreipiamas į įkrauta baterija nuvažiuotą kelią Vilniaus geografinei padėčiai bei transporto priemonės įkrovimo laiką. Elektrinis autobusas „Yutong U12“ bandymams pateiktas su įkrovimo stotele. Testuojant šį autobusą ypatingas dėmesys bus atkreipiamas į įkrauta baterija nuvažiuotą kelią Vilniaus geografinei padėčiai bei transporto priemonės įkrovimo laiką. Ekologišką autobusą miesto gyventojai galės išbandyti nuo spalio 15 d., 10 autobuso maršrute. Kiekvieną dieną ši ekologiška transporto priemonė įveiks mažiausiai 250 km.

 

Ekologiškos kelionės privalumus kviečiami įvertini ir keleiviai. Naudodamiesi mobiliosiomis programėlėms m.Ticket keleiviai kviečiami įvertinti ne tik vairuotojo darbą, bet ir transporto priemonę. Galimybė išbandyti elektrinį transportą sostinėje ne paskutinė. Jau kitų metų pradžioje vilniečiai turės galimybę išbandyti pirmąjį Lietuvoje elektrinį autobusą „Dancer“. Šiuo metu su Klaipėdos gamintoju tariamasi dėl galimybės sostinėje įrengti autobuso įkrovimui reikalingą pantografą.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
32 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Koba
Koba
1 mėnesį

Nesuprantu, jums gi aiškiai pasakė gabrikas landzbergovičius, kad Kinija yra blogis ir autobusus privalote pirkti iš Taianio… Šimašukau, kokios problemos???

Gintaras
Gintaras
1 mėnesį

Kai kiniečiai atsisakys tiekti atsargines dalis,tada iš 3 darysim vieną važiuojantį !Pinigai į balą…

Artūras
Artūras
1 mėnesį
Atsakinėti į  Gintaras

Europos gamintoju irgi is kiniškų dalių 90% surenkami, realiai tai tik motorai ir skardos is Europos būna…

Henrikas
Henrikas
1 mėnesį

O kur dingo 14 maršruto troleibusas

aldas
aldas
1 mėnesį

Simasius_Taivano demokratijos žudikas. Komunistinio Putino draugo klientas.

Austijus
Austijus
1 mėnesį

Is aliexpress atsiaiunte 🙂

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button