Transportas

Kelininkai per pastarąsias dienas užtaisė po gausaus snygio ir šalčio keliuose atsivėrusias 650 duobių

Sausio mėnuo valstybinės reikšmės kelius prižiūrinčiai įmonei „Kelių priežiūra“ intensyvus ne tik dėl lijundrų, plikledžio, bet ir išdaužų. Per pastarąsias dienas užtaisyta daugiau kaip 650 duobių. Prasčiausia situacija, pasak įmonės atstovų pranešimo, vakariniuose ir pietiniuose rajonuose.

Vyraujant gausiems krituliams, staigiai oro kaitai, prastos būklės kelio danga skilinėja, atsiradus mažiems įtrūkimams ten patekęs vanduo šaldamas plečiasi ir formuoja išdaužas.

Nuo gruodžio 27 iki sausio 3 dienos AB „Kelių priežiūra“ užtaisė 559 kv. m pavojingų išdaužų visoje Lietuvoje. Danga intensyviai byra, todėl prioritetas skiriamas pavojingoms išdaužoms.

 

Vairuotojų kelininkai prašo atsargiai važiuoti, ypač vandens apsemtomis vietomis, kur sunku įžiūrėti galimą duobę.

„Kelių priežiūra“ siekia užtikrinti saugumą keliuose ir operatyviai sutvarkyti atsivėrusias išdaužas, kad vairuotojai išvengtų nepatogumų, todėl prašo būti pilietiškus ir apie pavojingas duobes informuoti Eismo informacijos telefono numeriu 1871.

„Kelių priežiūra“ yra atsakinga už 21 000 km valstybinės reikšmės kelių priežiūrą, t.y. žiemą užtikrina, kad keliai būtų pravažiuojami, pavasarį–rudenį gerina kelių kokybę, atnaujindama susidėvėjusias kelių dangas, profiliuodama žvyrkelius, prižiūrėdama pakelės statinius, želdinius ir kt.

 

Valentina Gudienė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
7 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button