Švietimas

Sostinėje duris atvėrė unikalus vaikų dienos centras

„Ozo” prekybos ir pramogų centre įsikūrusiame šeimos ir pramogų parke „X-Planet” atidarytas netradicinis dienos centras vaikams. Motinos dieną duris atvėrusioje erdvėje mažyliai bus kviečiami žaismingai mokytis ir kūrybiškai lavėti.

Naujajame dienos centre prižiūrimi profesionalių pedagogų vaikai mokysis, kurs bei ugdys savo fizinę ištvermę.

„Mūsų centro tikslas – suteikti vaikams galimybę prasmingai praleisti laisvalaikį. Nuo kitų ugdymo vietų skiriamės tuo, jog kiekviena valanda čia – skirtinga ir vis kitokia. Mažuosius supažindinsime su daile, astronomija, gamtos pasauliu, šiuolaikinėmis technologijomis. Visos pamokėlės bus unikalios ir interaktyvios”, – pasakojo X-Planet plėtros vadovė Deimantė Tarvydienė.

 

Neformalaus ugdymo centro programą rengė organizacijos „Prasminga vaikystė” įkūrėja Gintarė Visockė. Kaip teigia programos autorė, „X-Planet” apsilankę vaikai patys galės pasirinkti, kiek laiko skirti dalyvavimui lavinančioje pamokėlėje ar fizinių pratimų aikštelėje.

„Kiekvienas vaikas – asmenybė, tad mums svarbu atsižvelgti į tai, kokie pačio mažojo lankytojo poreikiai. Jei diskusija apie kosmosą vaikučio nedomins, pamokėles jis galės klausyti pasyviai ir tuo pačiu metu žaisti ant minkšto kilimo ar  bėgti dūkti su kitais bendraamžiais į „X-Play” žaidimų erdvę. Kartu su Gintare siekiame, jog šioje vietoje vaikai galėtų realizuoti savo norus”, – sakė D. Tarvydienė.

 

Dienos centras veiks kiekvieną darbo dieną nuo 14 iki 20 valandos. Kiekvieną darbo valandėlė bus organizuojama tokiu principu: 25 minutės skiriamos pokalbiams ir kūrybinėms pamokėlėms, likes pusvalandis –  aktyviai veiklai „X-Play” žaidimų aikštelėje.

„Tėveliai savo atžalas mūsų priežiūrai galės palikti bet kuriam laikotarpiui`. Ar pusvalandis, ar trys valandos, ar visa diena – užtikrinsime visapusišką mažųjų priežiūrą ir neformalųjį ugdymą visos viešnagės metu”, – kalbėjo D. Tarvydienė.

 

Programa sukurta  4-12 metų amžiaus vaikams, tačiau tėveliams pageidaujant priimami ir pusantrų metų mažyliai. Kiekvienos dienos veiklos programa bus viešinama elektroninėje svetainėje www.xplanet.lt.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button