Švietimas

Saugus sugrįžimas į klases po Kalėdų atostogų – visi moksleiviai bus kviečiami namuose atlikti greitąjį antigeno testą

Kaip ir prieš rudens, taip ir prieš Kalėdų atostogas Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras rūpinasi, kad po jų moksleiviai į klases sugrįžtų saugiai. Vilniaus mokyklose visiems 1–12 klasių mokiniams pradėti dalinti nemokami greitieji antigeno testai (toliau – GAT), kuriuos jie atliks prieš grįždami atgal į klases.

Profilaktinis testavimas yra viena iš priemonių, padedanti stabdyti viruso plitimą ugdymo įstaigos bendruomenėje. Po mokinių rudens atostogų, kai prieš sugrįžtant į klases taip pat buvo taikomas testavimas GAT, visuomenės sveikatos specialistai informavo apie itin sumažėjusį užsikrėtusiųjų COVID-19 liga skaičių.

Visi 1-12 klasių mokiniai iki Kalėdų atostogų iš mokymo įstaigų gaus po 1 GAT. Testai bus dalinami  ne tik mokiniams, kurių tėvai yra pasirašę sutikimus dėl vaikų testavimo mokykloje, bet ir tokių sutikimų nepasirašiusiems. Testą mokiniams rekomenduojame atlikti paskutinę atostogų dieną, prieš pat grįžtant į mokyklas.

 

Prieš atliekant GAT, kviečiame pasižiūrėti mokomąją vaizdo medžiagą, kaip testą gali atlikti vaikas savarankiškai. Ją rasite paspaudę ČIA. Taip pat galite peržiūrėti vaizdo medžiagą, kaip atlikti tyrimą vaikui gali padėti suaugęs asmuo, ją rasite paspaudę ČIA. Atliekant GAT, itin svarbu vadovautis ant pakuotės nurodyta instrukcija.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
10 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Paulius
Paulius
5 mėnesius

Neseniai sužinojau kaip mūsų gimnazijoje atlieka greitus testus – spėkite kiek laiko laukia, po to kai įlašina reagentą ant testo? Ogi nelaukia išvis – nes pamokos laikas bėga. Vos tik išryškėja kontrolinė (C) juostelė, jeigu iškarto neišryškėja (T) – reiškia viskas gerai, išmeta testą. Kai paskambinau – sako mus taip NSVC instruktavo. Juokdariai. O galiausiai nužudė: sako – bet žinot tie testai neveikia, nes va – vaikui mama serga, patvirtinta, bet jam greitasis nenustatė 😀

Elena
Elena
5 mėnesius

Su tokia politika, tai ir nėštumo testus duokite ir iš karto psichologus skirkite, nes nebesupranta jaunimas kas jie tokie

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button