MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Švietimas

Naujai duris atvėrusi studija „GyviTeatre” kviečia vaikus būti kūrėjais

„Tu esi kūrėjas!”- tokiu skambiu šūkiu Karoliniškėse atidaryta teatro ir muzikos studija – „GyviTeatre”. Jaunos, ambicingos studijos įkūrėjos – profesionalaus komedijos teatro „Domino” aktorė Agnė Levickaitė ir šiuolaikinės muzikos vokalinio ansamblio „Melos” narė Karolina Macytė ilgai puoselėtą svajonę pavertė realybe.

Vasaros kūrybinės stovyklos, teatro ir dainavimo užsiėmimai išaugo į teatro ir muzikos studiją vaikams ir jaunimui – „GyviTeatre”. Šis vardas jau trejus metus šmėžuoja vaikų darželių ir mokyklų tarpe. Pagrindinis išskirtinumas – interaktyvūs miuziklai ikimokyklinukams. Jie savo unikalumu pavergė ne vieną mažąjį klausytoją. Spektakliai, kuriuose nestinga gyvai atliekamos muzikos ir orginalių dainelių, edukacinių žinučių, nesuvaidintų emocijų ir šilto nuoširdaus bendravimo su klausytojais ilgainiui virto viena iš neatsiejamų „GyviTeatre” dalių. 

„GyviTeatre” teatro ir muzikos studijoje vyks grupiniai užsiėmimai vaikams nuo 5 metų. Teatro pamokas ves Agnė Levickaitė, o dainuoti kvies Karolina Macytė. Aktyviai koncertuojančios ir pasirodančios įkūrėjos įvardina ir daugybę kitų siūlomų užsiėmimų vaikams ir jaunimui jų studijoje. 

Studijoje nestigs instrumentinių pamokų. Savo patirtimi dalinsis patyrę muzikos pedagogai. Groti šilkinio garso instrumentu – klarnetu, kviečia iš gastrolių Kinijoje grįžęs, legendinio valstybinio orkestro „Trimitas“ pirmasis klarnetas Domas Zaborskis. Profesionalus akordeonistas – Valerijus Kračius kviečia vaikus priimti iššūkį – groti instrumentu, kuris yra tikrai nemažas, tačiau be galo smagus ir labai autentiškas. Pažinti fleitos garsus ir atskleisti savo kūrybiškumą džiazo improvizacijos užsiėmimuose skatins profesionali fleitininkė Gabrielė Pelegrimaitė. Su miško ragu vadinama valtorna padės susipažinti vidaus reikalų ministerijos reprezentacinio pučiamųjų orkestro valtornininkė Rūta Montvilaitė.

Grupiniuose užsiėmimuose nuo 5 iki 15 metų ir individualiose instrumentinėse pamokose mokytojai pagrindinį dėmesį skirs mokinių kūrybiškumui, pasitikėjimo savimi skatinimui ir meninių, muzikinių kompetencijų lavinimui. Studijos įkūrėjų tikslas – sukurti erdvę, kurioje vaikas surastų bendraminčių ratą, atskleistų savo gražiausias asmenybės puses, patikėtų, jog jis yra kūrėjas ir drąsiai puoselėtų savo svajones.

„GyviTeatre” teatro ir muzikos studijoje užsiėmimai prasidės nuo rugsėjo 16 dienos adresu V. Maciulevičiaus g. 51.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

6 skaitytojai (-ų) įvertino

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

BBC pristatė dokumentinį filmą apie Mykolo Romerio universitetą

Made in Vilnius

Vilniuje duris atvėrė „Dyslexia centras”

Made in Vilnius

Vilniaus mokslininkai prisidėjo prie naujo paveldimo krūties vėžio geno atradimo

Made in Vilnius

VGTU studentė prisideda prie NASA kuriamo jutiklio, nustatysiančio žmogaus hidratacijos lygį

Made in Vilnius

Trijų Lietuvos universitetų vizija – bendri diplomai su partneriais ES

BNS

Vilniaus ir Šiaulių universitetai susitarė dėl prijungimo sąlygų

ELTA

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika