Švietimas

Mokytojo dienos proga – nemokamas viešasis transportas ir veiklos visame mieste (nuolaidų sąrašas)

Nuo spalio 1-osios Vilniaus ugdymo įstaigose dirbantys švietimo darbuotojai miesto viešuoju transportu keliaus nemokamai – Mokytojo dienos proga sostinė jiems dovanos specialaus dizaino Vilniečio korteles. Be to, šventinę savaitę Vilniaus savivaldybės partneriai švietimo darbuotojams su suteiks turiningo laisvalaikio galimybių ir nuolaidų.

„Geram švietimui reikia mokytojų, kurie jaustųsi gerbiami ir mylimi. Šis sprendimas – gal ir nedidelis, bet svarbus ženklas, rodantis mūsų pagarbą tiems, kas moko mūsų vaikus. Be abejo, ne mažiau svarbu, kad tokiu būdu prisidedame ir prie darnesnio judumo mieste. Kviečiame mokytojus patogiai naudotis sparčiai atnaujinamu viešuoju transportu ir patiems bei su mokiniais įsikvėpti Vilniuje – keliauti ir mokytis jame“, – sakė Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Vilniaus švietimo pažangos centras Mokytojų dienos proga spalio 4–8 d. kviečia švietimo darbuotojus pateikus Vilniečio kortelę pasinaudoti tik jiems skirtomis specialiomis nuolaidomis ir išskirtiniais pasiūlymais: nemokamai apsilankyti sporto klubuose, muziejuose, pasinaudoti nuolaidomis knygynuose ar pasimėgauti kava. Su švente spalio 5-ąją mokytojus sveikins Vilniaus senamiesčio gatvėmis pražygiuosiantis orkestras. Prie šventinės nuotaikos prisidės ir kitos miesto įstaigos, pavyzdžiui, M. K. Čiurlionio menų mokykla.

 

„Daugybė Vilniaus miesto gyventojų nori parodyti savo dėkingumą mokytojams, todėl pakvietėme įvairias įstaigas ir organizacijas prisidėti prie šventinės savaitės. Labai džiugu, kad tiek daug mūsų partnerių atsiliepė ir panoro kartu su Vilniaus miesto savivaldybe sukurti šventę mokytojams visame mieste. Tikiuosi, kad ši iniciatyva virs gražia kasmetine akcija, skatinančia įstaigas ar organizacijas pasveikinti mokytojus ir visiems kartu sukurti šventę, kurios jie verti“, – nauja iniciatyva džiaugėsi Vilniaus švietimo pažangos centro vadovė Unė Kaunaitė.

Daugiau nei 20 000 švietimo sektoriaus darbuotojų Vilniuje metiniai viešojo transporto bilietai jau dalijami švietimo įstaigoms. Specialaus dizaino Vilniečių kortelėmis galės naudotis savivaldybės pavaldume esančios įstaigos: ikimokyklinio ugdymo įstaigos, bendrojo ugdymo įstaigos, formalųjį ugdymą papildančios, sporto mokyklos, jaunimo klubai, nevalstybinės įstaigos: ikimokyklinio ugdymo įstaigos ir bendrojo ugdymo mokyklos, valstybinės įstaigos: ikimokyklinio ugdymo įstaigos ir bendrojo ugdymo programas vykdančios mokyklos. Kortelių švietimo darbuotojams sklaida pasirūpins švietimo įstaigų vadovai.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
35 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Aš
17 dienas (-ų)

O sakykite, jei kontrolė įlips ir patikrins tą pedagogo viešojo transporto kortelę,jam reikės įrodinėti,kad aš dirbu pedagoginį darbą ? Lieps pateikti pažymėjimą įrodantį,kad aš dirbu daržely/mokykloje ? Ar tik tiesiog patikrins ir viskas ?

Vilnietis
Vilnietis
17 dienas (-ų)

Nesąmonė – kodėl jie ypatingi? Dauguma nieko nedaro – o vaikus moko tėvai namuose. Dėl jų nemokamo transporto viskas brangs kitų profesijų atstovams – nemokamai nieko nėra.

Ruta Rutytele
Ruta Rutytele
17 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Vilnietis

Kiek procentu važiuoja miesto visuomeniniu??? Gyvena netoliese arba vežiuoja visa šeima automobiliu pakeliui, tai naudosis apie 10 procentu gavusiųjų kortelę

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button