Daugeliui žmonių yra girdėtas pasakymas „bloga kredito istorija“ ir tai nesukelia teigiamų minčių. Dažnas žmogus klausia – ar galima gauti paskolą su bloga kredito istorija? Tai galima būtų įvertinti tik individualiai pažvelgus į kiekvieno žmogaus atvejį. Tačiau pirmiausia reikėtų išsiaiškinti, kas yra „bloga kredito istorija“ ir kaip ji nulemia paskolos gavimo sąlygas. Visa tai sužinosite skaitydami toliau.

Bloga kredito istorija

Bloga kredito istorija apima informaciją apie mokėtojo skolas, įsiskolinimus, paskolų ar kitų mokėjimų vėlavimus, antstolius, dažną kreipimąsi dėl paskolos gavimo pas skirtingus kreditorius. Tai yra visa neigiama informacija apie asmens mokėjimus, kuri sudaro nepatikimo žmogaus įspūdį, kuriam nėra skubama teikti naujos paskolos. Kredito istorija yra vertinama reitingais, kurie tiksliau nusako žmogaus mokumą ir patikimumą.

Paskolos gavimas

Turint visa tai, apie ką buvo kalbėta, omenyje, iškyla svarbiausias klausimas – ar galima gauti paskolą su bloga kredito istorija? Tai priklauso nuo žmogaus kredito istorijos reitingo. Kuo jis žemesnis, kuo asmuo turi daugiau vėlavimų, įsiskolinimų ar susiduria su antstoliais, tuo didesnė tikimybė iš viso kurį laiką negauti paskolos. Tačiau, jeigu reitingas šiek tiek aukštesnis, mokėtojas nesusiduria su antstoliais, tačiau turi mokėjimų vėlavimo, paskola gali būti gauta, tačiau su prastesnėmis paskolos sąlygomis.

Kaip pakeisti blogą kredito istoriją?

Turint prastesnę kredito istoriją, gauti paskolą yra įmanoma, tačiau tenka susidurti su tam tikrais apribojimais. Tai reiškia, kad žmogus gaus paskolą mažesne suma, nei prašo, arba trumpesniam terminui. Taip pat klientas turi suteikti papildomas garantijas – užstatą ar laidavimą. Norint pagerinti kredito istoriją, reikėtų grąžinti visas skolas bei stengtis daugiau neįsiskolinti. Labai svarbu laiku apmokėti visas sąskaitas ir mokesčius, kurie yra Jūsų vardu, ir didinti pajamas.

Klausiant savęs – ar galima gauti paskolą su bloga kredito istorija – svarbu įsisąmoninti, kad paprasčiausiai reikėtų vengti sąskaitų ir mokesčių mokėjimų vėlavimo ar įsiskolinimo. Kuo geresnė mokėjimo istorija, tuo didesnis šansas gauti didesnę paskolą geresnėmis sąlygomis.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, jog nemokamas parkavimas prekybos centruose būtų tik juose apsiperkantiems?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.