Naujienos

Sporto varžybos ateityje galės būti rengiamos, tačiau be žiūrovų

Premjeras Saulius Skvernelis teigia, kad profesionalios sporto varžybos bei rungtynės ateityje galės būti rengiamos, tačiau be žiūrovų.

„Dėl profesionalių rungtynių ar varžybų vykdymo yra pradėta kalbėti ir pavedimas yra Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai dėl galimybės atnaujinti futbolo čempionatą ir lygiagrečiai eis tos sporto šakos, kurios pirmiausia yra lauke. Manau, bus galimybė grįžti į sales, bet be žiūrovų“, – teigė premjeras.

Pasak premjero, sportinė veikla bus maksimaliai atlaisvinta.

„Sporto veikla maksimaliai yra atlaisvinta tiek profesionaliam sportui, tiek neprofesionaliam, tik reikia laikytis tam tikrų saugumo apribojimų bei sąlygų“, – sakė jis.

Nuo gegužės 18 d. leista vykti sportininkų aukšto meistriškumo sporto pratyboms ir vidaus patalpose, jeigu visais atvejais užtikrinamas ne mažesnis kaip 10 kv. metrų plotas, tenkantis vienam asmeniui, ir ne mažesnis nei 10 metrų atstumas tarp asmenų ir (ar) asmenų grupių.


Taip pat nuo gegužės 18 d. atnaujinti renginiai lauke, kai renginyje dalyvauja ne daugiau nei 30 dalyvių ir užtikrinamas ne mažesnis kaip 10 kv. metrų plotas, tenkantis vienam asmeniui, ir ne mažesnis nei 2 metrų atstumas tarp asmenų. Iki šiol buvo draudžiami visi atvirose ir uždarose erdvėse organizuojami renginiai bei susibūrimai, išskyrus renginius automobiliuose (su tam tikrais apribojimais).

Paulina Levickytė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button