LFF stadione Vilniaus „Žalgiris“ Čempionų lygos antrojo atrankos etapo rungtynėse 2:1 nugalėjo Razgrado „Ludogorec“ klubą.

18-ąją minutę „Ludogorec“ jau pirmuoju smūgiu į vartų plotą nubaudė „Žalgirį“. Anicetas Abelis po kontraatakos išvedė į priekį bulgarus. Į gynybą nespėjo „Žalgirio“ vidurio gynėjai – jų nebuvo nė vieno per greitą bulgarų išpuolį.

78-ąją minutę Serge’as Nyuiadzi išlygino rezultatą, o jau netrukus atliko puikų perdavimą Mantui Kukliui, kuris įspūdingu įvarčiu išplėšė Vilniaus „Žalgiriui“ pergalę.

Jau per pridėtą rungtynių laiką antrą geltoną kortelę gavo Darvydas Šernas. Puolėjas turės praleisti atsakomąsias rungtynes Bulgarijoje, kurios vyks liepos 19 dieną.

„Žalgirio“ futbolininkai galėjo jaustis pakylėti, kadangi juos palaikė sausakimšas LFF stadionas. Pastarąjį kartą stadionas buvęs užpildytas 2015 metų liepą vykusioje Čempionų lygos atsakomojoje akistatoje su „Malmo FF“ ekipa iš Švedijos.

Vilniaus „Žalgiris“ jau trejus metus iš eilės neįveikė antrojo Čempionų lygos atrankos etapo.

Iki šiol istorijoje per penkis bandymus užkariauti prestižiškiausią žemyno turnyrą, bent vieną varžovą peršokti žalgiriečiams pavyko vos kartą – 1990-2000 metų sezoną.

„Ludogorec“ klubas jau du kartus yra žaidęs pagrindiniame Čempionų lygos turnyre.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.