Šiandien, lapkričio 6-ąją Lietuvoje švenčiama Pyragų diena. Šią dieną visi yra skatinami iškepti pyragą ir jo gabalėlius parduoti kolegoms darbe ar kitose įstaigose, o pinigus paaukoti kilniems tikslams. Prie šios gražios iniciatyvos šiemet prisijungė ir Vilniaus rajono savivaldybė.

Vilniaus rajono savivaldybės vadovai ir administracijos darbuotojai atnešė savo kepinius, kurių „pardavimo kaina“ buvo auka Paramos ir labdaros fondui „Mamų unija“, kurios Šeimos namai yra įsikūrę Riešės seniūnijoje. Surinkta parama bus skirta onkologinėmis ligomis sergančių vaikų gydymo, reabilitacijos bei slaugos priemonių išlaidoms padengti.

„Ši prasminga iniciatyva subūrė kolektyvą kilniems tikslams, skatina dalintis gerumu ir primena mums apie tuos, kuriems labiausiai reikia mūsų pagalbos. Ačiū visiems – tiek kepusiems pyragus, tiek tiems, kurie susirinko paaukoti. Dalinkimės gerumu ir šiluma su kitais ne tik per Pyragų dieną. Nepamirškime tų, kuriems reikia mūsų pagalbos. Kartu esame stipresni“, – sakė Vilniaus rajono savivaldybės meras Robert Duchnevič.

Šiemet prie „Pyragų dienos“ iniciatyvos prisijungė ir Vilniaus rajono savivaldybės įstaigos.

„Mamų unija“ – tai paramos ir labdaros fondas, kuris rūpinasi vaikais, susirgusiais onkologine liga bei jų šeimomis. 2020 metais Riešės sen. įsikūrė „Mamų unijos Šeimos namai“ – onkologines ligas besigydančių mažylių šeimoms skirta vieta, suteikianti vaikams ir jų artimiesiems galimybę turėti daugiau laiko kartu ir gauti reabilitacijos paslaugas jaukioje aplinkoje, artimoje namams.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

5 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar iš Lietuvos oro uostų brangu skristi atostogauti?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist