Vilniaus rajono savivaldybės taryba galutinai pritarė sprendimui sukurti ir įdiegti „Vilniaus rajono gyventojo kortelę“. Šiuolaikinei visuomenei aktuali ir patraukli kortelė arba mobilioji aplikacija jos naudotojams ne tik suteiktų nuolaidų plačiam paslaugų spektrui, bet ir leistų labiau įsitraukti į rajono gyvenimą. Jau greitai startuos parengiamieji koncepcijos darbai.

„Naujoji gyventojo kortelės sistema suteiks Vilniaus rajone registruotiems asmenims galimybę pigiau lankytis kultūriniuose, sporto renginiuose, muziejuose ir kitose įstaigose, kurių steigėja yra Vilniaus rajono savivaldybė, taip pat pasinaudoti nuolaidomis edukacijoms, sporto ir kitoms veikloms“, – teigia Vilniaus rajono savivaldybės meras Robert Duchnevič.  

Kaip teigia vienas iš pasiūlymo autorių, tarybos narys Waldemar Urban, gyventojo kortelės praktika yra įgyvendinama jau ne vienoje šalies savivaldybėje ir viliamasi ją sėkmingai įgyvendinti ir Vilniaus rajone. Anot jo, gyventojo kortelės idėjos tikslas yra skatinti rajono gyventojus dažniau naudotis savivaldybės įstaigų teikiamomis paslaugomis, pirmiems išbandyti naujoves, gauti aktualią informaciją, taip pat pasinaudoti verslo ir įstaigų siūlomomis nuolaidomis.

Siekiant platesnio paslaugų spektro, prie idėjos įgyvendinimo bus kviečiami prisijungti ir rajone veikiantys verslo subjektai. Anot sprendimo rengėjų, prisijungti galės kiekvienas norintis verslas ir tai įvardija kaip savotišką prestižo reikalą. Gėlių ar drabužių parduotuvės, kavinės, pramogų sferos, grožio salonai, automobilių servisai – visi verslai dalyviai būtų pažymėti kaip socialiai atsakingi.

Pasak pasiūlymo bendraautoriaus, tarybos nario Ruslano Baranovo, prisijungęs verslas taptų labiau matomu ir lengviau atrandamu. Jis taip pat viliasi, kad žmonės, kurie naudosis gyventojo kortele, dar tvirčiau jausis Vilniaus rajono dalimi.

Šią iniciatyvą kartu pateikė Lietuvos Lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) ir Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) frakcijos. Tokios gyventojo kortelės įgyvendinimas numatytas bendradarbiavimo sutartyje, kurią dar vasarą pasirašė Vilniaus rajono meras Robert Duchnevič ir minėtų frakcijų seniūnai. Abi politinės jėgos tai buvo nusimačiusios ir savo programose.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

14 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar iš Lietuvos oro uostų brangu skristi atostogauti?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist