Laimėjusi Elektrėnų savivaldybės skelbtą viešąjį konkursą, „Grinda“ atlieka Vilniaus gatvės Vievyje rekonstrukciją. Gegužę pradėti darbai eina į pabaigą – sutvirtinus gatvės pagrindus, jau kitą savaitę čia bus paklota nauja asfalto danga, atnaujintas gatvės ženklinimas.

„Grinda” sėkmingai dalyvauja viešųjų pirkimų konkursuose ne tik Vilniaus mieste, bet ir kitose Lietuvos savivaldybėse. Tai atitinka akcininko, Vilniaus miesto savivaldybės, lūkesčius, plečia įmonės konkurencines galimybes ilguoju laikotarpiu.

„Per pastaruosius kelerius metus bendrovė išaugo iš „kišeninės”, tik Vilniaus miesto savivaldybės poreikiams tenkinti, skirtos įmonės. Skirdama nuolatinį dėmesį darbuotojų kvalifikacijai, našios technikos įsigijimui, sąnaudų ir darbo kokybės vadybai, „Grinda” tapo viena geriausiai dirbančių Lietuvos inžinerinių statybos įmonių, galinčių konkuruoti nacionaliniu mastu“, – teigia UAB „Grinda“ valdybos pirmininkas Vygintas Bubnys.

„Bendrovės darbuotojų kvalifikacija ir gebėjimai nekelia abejonių. „Grinda“ sugeba suderinti skirtingų veiklų – gatvių remonto, lietaus nuotekų tvarkymo, inžinerinių paslaugų teikimo – kompetencijas ir vykdyti kompleksinius gatvių ir paviršinių nuotekų rekonstrukcijos projektus. Tai yra išskirtinis įmonės pranašumas, kuris kelia įmonės vertę ir užsakovų pasitikėjimą“, – sako bendrovės direktorius Kęstutis Vaicekiūtis

Vilniaus gatvės Vievyje rekonstrukcijos metu specialios armavimo technologijos būdu stabilizuoti gatvės pagrindai, keičiama 0,420 km gatvės važiuojamosios dalies danga, įrengiami trinkelių šaligatviai, tvarkomi lietaus nuotekų šuliniai ir įvažiavimus į kiemus, atliekami kiti remonto darbai.

„Grinda” pernai Trakuose atliko Karaimų gatvės ir Trakų meno mokyklos aikštelės remonto darbus, šiuo metu vykdo darbus Molėtuose, netrukus pradės gatvių remontą Šalčininkų rajono savivaldybėje. 2020 m. Elektrėnų, Molėtų ir Šalčininkų rajonų savivaldybėse suplanuota atlikti gatvių remonto darbų už beveik 1 mln. eurų.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

3 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, jog nemokamas parkavimas prekybos centruose būtų tik juose apsiperkantiems?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.