Vilniaus rajono sportininkai gali džiaugtis dar viena pergale – šiandien, spalio 2 d., Vilniaus rajono Nemenčinės mieste įsikūrusios Vilniaus rajono sporto mokyklos administracija, treneriai bei jaunieji sportininkai sveikinti su, kiek daugiau nei prieš mėnesį, įvykusiomis įkurtuvėmis naujos statybos Sporto mokyklos administraciniame pastate (Kalno g. 16B, Nemenčinės m., Vilniaus r.).

Pasveikinti ne tik Vilniaus rajono sporto mokyklos bendruomenę, bet ir visus Nemenčinės miesto gyventojus su džiugiomis ir ilgai lauktomis naujienomis atvyko būrys gerbiamų svečių: vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė, Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, mero pavaduotojas Robert Komarovski, projekto rangovo UAB „Giresta“ generalinio direktoriaus pavaduotojas, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo, Statybos ir Kultūros, sporto ir turizmo skyriaus atstovai, Nemenčinės ir Nemenčinės miesto seniūnai, švietimo ir kultūros įstaigų atstovai. Pasidžiaugti jauniesiems sportininkams ir visai sporto sričiai itin svarbiu projektu atvyko ir Lietuvos nacionalinės slidinėjimo asociacijos prezidentas Remigijus Arlauskas, Lietuvos biatlono federacijos prezidentas Arūnas Daugirdas, biatlonininkai Karolis Dombrovskis bei Diana Rasimovič.

„Džiugu jus čia matyti taip mums svarbią ir ilgai lauktą akimirką – Sporto mokyklos administracinio pastato atidarymo progą. Šios dienos ypač laukė žiemos sportų atstovai, kurie dabar turi geras sąlygas treniruotėms ir tikiuosi jos dar pagėrės gruodžio mėnesį, kai bus baigti riedslidžių trasos įrengimo darbai. Čia mes ne tik saugiai treniruosimės, bet galėsime vykdyti respublikines, Baltijos šalių taurės biatlono ir slidinėjimo varžybas. Noriu savo, administracijos, pedagogų ir sportininkų vardu padėkoti už šią gražią dovaną dabartinei Vyriausybei, Vilniaus rajono savivaldybės vadovams, be kurių pastangų ir darbo gauti valstybės finansavimą administracinio pastato statybai dar liktų svajone. Daug pastangų mūsų svajonės išsipildymui įdėjo rangovai, UAB „Eiresta“, nuoširdžiai dėkojame Jums“, – padėkos žodžių negailėjo Vilniaus rajono sporto mokyklos direktorius Marijan Kačanovski.

„Tikiuosi, šis pastatas bus ne tik Sporto mokyklos administracijos būstinė, bet taps sportuojančių nemenčiniečių ir aplinkinių gyventojų traukos centru, kuriame vaikai ir suaugę suras įdomią laisvalaikio praleidimo formą“, – pridūrė Sporto mokyklos direktorius.

„Nuoširdžiai visus sveikinu ir džiaugiuosi, kad atsirado naujas projektas, kuris tarnaus Jums ir tikiu, kad prisidės ir pagelbės siekiant gerų rezultatų ir laimėjimų. Mielas jaunime, linkiu Jums daug džiaugsmo iš pasiekimų, nesustokite ir drąsiai siekite dar didesnių aukštumų. Esate mūsų rajono pasididžiavimas! Visų Vilniaus rajono gyventojų vardu dėkoju Jums, kad garbingai atstovaujate rajonui šalies ir tarptautinėse varžybose. Jus parengusiems pedagogams dėkoju už mūsų jaunimui skirtą laiką, kantrybę ir gebėjimą įskiepyti mūsų jaunuomenei meilę tam, ką daro ir moka geriausiai. Tikiu, kad nepritrūksite motyvacijos siekti savo asmeninių pergalių šiame gražiame ir moderniame pastate“, – sveikindama sporto mokyklos bendruomenę ir Vilniaus rajoną garsinančius sportininkus sakė merė M. Rekst.

Vilniaus rajono merė taip pat pasidžiaugė, kad Vilniaus rajono savivaldybė pastaraisiais metais įgyvendino daug puikių su sportine veikla susijusių projektų, kad rajono vaikai Vilniaus rajono sporto mokyklą gali lankyti nemokamai.

„Vilniaus rajono savivaldybė, organizuodama sporto veiklą, didelį dėmesį skiria fizinio aktyvumo paslaugų prieinamumui kuo didesniam rajono gyventojų skaičiui. Daugelyje Vilniaus rajono seniūnijų yra sukurta sporto infrastruktūra, tad gyventojai turi galimybes užsiimti fiziniu aktyvumu. Vilniaus rajone yra įrengti 34 sporto aikštynai, 4 sporto salės, 9 treniruoklių salės. Tačiau ties pasiektais rezultatais jokiu būdu nesustojame ir tęsiame infrastruktūros plėtros darbus ir ambicingus projektus“, – sakė merė M. Rekst. 

„Gerbiamieji, šiandien tikrai išskirtinė diena Nemenčinei, Vilniaus rajonui ir visai Lietuvai. Labai norėčiau pasidžiaugti, kad Sporto mokykla, pradėjusi veikti prieš 16 metų tikrai mistinėmis sąlygomis, įgavo savo pavidalą. Jos veiklos istorija prasidėjo, kai Vilniaus rajone atsirado sportininkas, tikras entuziastas, kuris traukė prie savęs jaunimą ir savo jėgomis pradėjo vystyti įvairias sporto šakas mūsų rajone. Šiandien, Lietuvos policijos dieną, atidaromas sporto mokyklos administracinis pastatas ir tai mums politikams irgi didelis džiaugsmas, nes jaunimas sportuoja, o neužsiima veiklomis, dėl kurių reikėtų tam tikrų tarnybų intervencijų. Noriu palinkėti Nemenčinės sporto mokyklai toliau plėtotis, vystytis, kad ji garsėtų ne tik mūsų rajone, bet ir kad išeitų į plačius vandenis. Išskirtinius padėkos žodžius norėčiau tarti Sporto mokyklos direktoriui, žmogui, kuris turi svajonę ir kuris tos svajonės nepaleidžia per visą gyvenimą. Dabar sportininkai ir jų treneriai turės puikias sąlygas, belieka tik palinkėti jums sėkmės“, – su naujų sporto mokyklos patalpų atidarymu pasveikino vidaus reikalų ministre R. Tamašunienė.

Lietuvos biatlono federacijos prezidentas A. Daugirdas sveikindamas ir dėkodamas Savivaldybei ir visiems prisidėjusiems prie šio projekto įgyvendinimo, Vilniaus rajono savivaldybės merei Marijai Rekst už nuopelnus Lietuvos biatlonui įteikė medalį.

Besidžiaugdami nauju projektu jaunieji sportininkai svečiams surengė nuotaikingą, garsių aplodismentų sulaukusį muzikinį–sportinį pasirodymą.

Perkirpus simbolinę naujojo administracinio sporto mokyklos pastato juostą, Nemenčinės Šv. Arkangelo Mykolo parapijos klebonas kun. Arūnas Kesilis pašventino, o Vilniaus rajono sporto mokyklos direktorius M. Kačanovski aprodė susirinkusiems naujas patalpas.

Biatlono šaudykla, naujas sporto mokyklos pastatas – anaiptol ne pabaiga

„Prieš kiek daugiau nei trejus metus iškilmingai sporto bendruomenei pristatyta Vilniaus rajono sporto mokyklos biatlono šaudykla, šiandien oficialiai atidarytas sporto mokyklos administracinis pastatas ir dar iki š. m. gruodžio 15 d. bus išasfaltuota biatlono riedučių trasa – tai milžiniškas, svarbus ir sportininkų susižavėjimo sulaukęs trijų etapų projektas“, – džiaugsmo neslėpdamas sakė Vilniaus rajono sporto mokyklos direktorius M. Kačanovski.

Nuo šių metų rugsėjo pradžios šiuolaikiškame, naujame dviejų su cokoliniu aukštų pastate, kurio bendras plotas 745 kv. m., įsikūrusi Vilniaus rajono sporto mokykla stebina iš daugelių perspektyvų – čia vyks ne tik profesionalaus sporto treniruotės, visi norintys Nemenčinės miesto gyventojai bei svečiai išsinuomoję inventorių galės aktyviai praleisti laisvalaikį, o atvykstantys biatlono mėgėjai iš užsienio varžyboms ar stovykloms galės apsistoti įrengtose apgyvendinimo kambariuose.

Cokoliniame sporto mokyklos aukšte yra pagrindinis įėjimas lankytojams, čia įrengtos slidžių serviso patalpos, saugyklos slidėms, riedučiams, dviračiams, seifas biatlono ginklams ir amunicijai. Taip pat, neužilgo čia bus įkurtas ir sporto inventoriaus nuomos punktas, kur kiekvienas norintysis pagal nustatytus tarifus galėtų išsinuomoti dviratį, riedučius, o žiemą – slides.

Pirmame aukšte įsikūrė mokyklos administracija. Čia įrengti specializuoti kabinetai treneriams bei funkcionali konferencijų salė. Antrame aukšte – trumpalaikio sportininkų apgyvendinimo kambariai, virtuvėlė, šaldytuvai, skalbykla, dušai, persirengimo ir poilsio kambariai.

I projekto etapo – 2017 m. rudenį atidaryto Vilniaus rajono sporto mokyklos biatlono šaudyklos vertė sudarė 340 tūkst. Eur. Projektą finansavo Vilniaus rajono savivaldybė.

II etapo, t. y. Vilniaus rajono sporto mokyklos administracinio pastato statybų vertė – 800 tūkst. Eur, iš kurių 549 tūkst. Eur – valstybės investicijų programos lėšos, likusi 251 tūkst. Eur dalis – Savivaldybės biudžeto lėšos.

III etapo – biatlono riedučių trasos asfaltavimas finansuojamas iš valstybės lėšų, skirta 250 tūkst. Eur.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

10 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar karinių pratybų metu Vilniuje turi būti skelbiama komendanto valanda?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist