Artėjančios šventos Kalėdos – stebuklingas laikas, kai norisi daugiau laiko skirti jaukumui, šeimai ir namams. Snieguotas ir šaltas gruodis kviečia parnešti į namus eglę ir skubėti su šeima ją puošti.

Šiemet visiems, belaukiantiems šv. Kalėdų, itin pasisekė, mat Vilniaus rajone, Marijampolio seniūnijoje, įsikūręs Eglučių parkas kviečia užsukti ir išsirinkti šviežutėlį, ką tik nukirstą Kalėdų medį.

 Ir tai dar ne viskas – ūkininkas Donatas Pacevičius, kuris pats rūpinasi eglynu, kuriame žaliuoja daugiau nei 70000 eglučių, nusprendė padėti gausioms šeimoms ir su Šeimos kortele eglutėms taiko net 30 procentų nuolaidą. Šis ypatingas nuolaidos pasiūlymas galioja ištisus metus, todėl su nuolaida galima įsigyti ir eglę persodinimui. Taip pat ūkyje šeimos ras kėnių, pušų, paprastąsias, sidabrines eglutes.  Čia auginami ir kaukaziniai, dervingieji kėniai, kalninės pušys vazonuose.

 Patinka matyti laimingus žmones

 Verslininkas ir ūkininkas D. Pacevičius sako, kad noras padėti kitiems atėjo supratus, kad milijonieriumi netaps, o gerus darbus daryti – malonumas: „Ilgus metus remiu organizaciją, kuri dirba su neišnešiotais, per anksti gimusiais kūdikiais, o šiemet, kaip ūkininkas, nusprendžiau prisidėti ir prie gausių bei neįgalius vaikus auginančios šeimų gerovės, suteikti jiems kalėdinę šviesą ir padovanoti nuolaidą, kuri yra iš tiesų reikšminga.

Noriu daryti gerus darbus. Mano mąstymas yra toks – jeigu uždirbi pinigų, jais reikia dalintis. Milijonieriumi netapsiu ir nenoriu tapti, aš iš esmės viską turiu, tad kodėl nepasidalinus su kitais?

Didelis džiaugsmas, kad vienai gausiai šeimai eglę atvežiau iki pat namų, nes jie neturėjo galimybės atvykti. Užsakymas nesukūrė didelio pelno, gal net atvirkščiai, tačiau matyti laimingas žmonių akis, didelis malonumas“, – pasakoja ūkininkas.

 Apsilankymas taps tradicija

Eglučių parkas dirba nuo penktadienio iki sekmadienio ir čia šeimos plūsta tiek iš Vilniaus, tiek iš gretimų rajonų: „Buvo labai gražus vienos šeimos apsilankymas, kai jauni tėveliai atvyko su keturių mėnesių kūdikiu ant rankų.

Mes visi rinkome jiems eglę, kirtome ją, o jie atsisveikindami pasakė, kad šią tradiciją tęs iki tol, kol užaugs jų vaikas, nes rinkti eglutę – didelė šventė tiek mažiems, tiek dideliems.“

Jis sako, kad pastaruoju metu žmonės labai skuba gyventi, perka pirmą pasitaikiusią eglę, vėliau pyksta, kad ši nubyrėjo per greitai, tačiau kalbintas pašnekovas kviečia neskubėti, sustoti ir pasimėgauti švenčių laukimo periodu: „Vilniaus apskrityje tokio parko niekas neturi. Pas mus yra vieta, kur auga eglutės, jos kertamos tik atėjus klientui. Tai nėra įprasta prekybos vieta.

Tai – labiau pramoga, kai šeima susiplanuoja, atvažiuoja, pakvėpuoja grynu oru ir namo parsiveža eglę.

Kažkada teko būti Jungtinėse Amerikos valstijose – ten niekas nepardavinėja eglučių parduotuvėse. Ten žmonės vyksta į ūkius, perka eglutes ir su geromis emocijomis grįžta į namus.

Mes labai norime sukurti kalėdinę dvasią ir kviečiame žmones atrasti laiką su šeimomis. Tuoj prasidės dovanų pirkimas, skubėjimas, o aš kviečiu sustoti ir pasimėgauti procesu bei švenčių laukimu“, –  kalba verslininkas.

Jis kviečia atrasti eglučių parką su šeimomis, kartu rinktis eglę ir parsivežti į namus tik jų šeimai skirtą mišku kvepiančią eglę.

Eglučių parką rasite Sodų g. 40., Juodžių k. Marijampolio sen. Vilniaus r.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

12 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naująją Šnipiškių aikštę?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist