Miestas

Vilnius kviečia vakcinacijai registruoti darbuotojus, kontaktuojančius su klientais


Vilniaus miesto savivaldybė kviečia įmones pradėti registruoti sąrašus darbuotojų, kurie privalo dirbti kontaktinį darbą ir patenka į Sveikatos apsaugos ministro įsakyme nurodytas prioritetines grupes. Registracija vykdoma čia.

Sąrašų laukiama iš įmonių, kuriose dirba darbuotojai, dirbantys mažmeninės prekybos įmonėse, kontaktuojantys su klientais (kasininkai, salės darbuotojai, apsaugos darbuotojai ir kt.), taip pat darbuotojai, dirbantys maisto tvarkymo subjektuose, išskyrus viešojo maitinimo įstaigas, tiesiogiai susijusias su maisto produktų gaminimu. Įmonių dydis nėra svarbus.

Už šių sąrašų sudarymą atsakingi įmonių vadovai. Sąrašuose turi būti įtraukti ne visi įmonės darbuotojai, o tik tie, kurie atitinka 1.20 prioritetą.

Pateikti ir patikrinti sąrašai bus sukelti į vakcinacijos sistemą, kurioje jau patys darbuotojai galės registruotis ir pasirinkti vakcinos laiką bei lokaciją.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
14 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Agnė
Agnė
3 mėnesius

Kodėl tik dabar??? Maisto prekių parduotuvės veikė VISĄ karantiną, žmonės turėjo tūkstančius kontaktų, parnešė virusą namo, o jūs aiškinat, kad plinta šeimose! Kas tyrė parduotuvių darbuotojus??? Ogi niekas! Jie sėkmingai užkrėtė namuose esančius ir atsakingai besielgiančius šeimos narius! Dėl to, kad jūs turėtumėte ko pavalgyti, jie rizikavo šeimos narių sveikata!

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button