Šiemet sakuros savo žydėjimu vilniečius džiugino anksčiau nei bet kada. Vasariški orai ir noras pasidaryti nuotraukų šalia sakurų socialiniams tinklams pritraukė minias žmonių. Tai lėmė, kad Upės g. tiesiog paskendo automobilių spūstyse. Politikai pradėjo siūlyti drausti automobilių eismą Upės g. sakurų žydėjimo metu. Paklausėme vilniečių, ką jie mano apie tokį galimą sprendimą.

36 proc. apklaustųjų (536 balsai) atsakė, kad automobilių judėjimas jiems netrukdo ir jo drausti nereikia. Su jais nesutinka 30 proc. respondentų (448 balsai), kurie mano, kad eismą Upės g. stabdyti reikėtų.

Su tokiu scenarijumi sutiktų dar 18 proc. žmonių (276 balsai) su sąlyga, kad eismas būtų draudžiamas dalinai arba tam tikromis valandomis. Dar 16 proc. (237 balsai) klausiamas pasirodė neaktualus.

Viso MadeinVilnius.lt apklausoje dalyvavo 1497 skaitytojai. Apklausa vyko nuo pirmadienio, balandžio 15 d., iki penktadienio, balandžio 19 d.

Nors sakuros jau nebežydi, eismo spūstys šioje vietoje susidaro kasmet. Vilniečių sprendimu važiuoti žiūrėti sakurų su automobiliais stebisi ne vienas politikas. Seimo narys T. Tomilinas viešai savo „Facebook“ paskyroje išsakė nepasitenkinimą tokiu vilniečių elgesiu ir net pasiūlė Vilniaus miesto savivaldybei drausti automobilių eismą Upės gatve sakurų žydėjimo periodu.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

2 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar iš Lietuvos oro uostų brangu skristi atostogauti?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist