Miestas

Vilniaus savivaldybė oficialiai įsipareigojo užtikrinti lygias galimybes visiems

 Vilniaus miesto savivaldybė skelbia prisijungusi prie Lietuvos Įvairovės chartijos – įsipareigojo užtikrinti lygias galimybes darbo vietoje nepriklausomai nuo asmens amžiaus, lyties, negalios, rasės, etninės kilmės ar tautybės, seksualinės orientacijos ir lytinės tapatybės bei religinių įsitikinimų. Savivaldybė kurs tokią darbo aplinką, kurioje bus atspindėta visuomenės įvairovė, kiekvienas darbuotojas galės jaustis oriai ir būti vertinamas bei gerbiamas, pripažinti ir vertinti darbuotojų skirtumus ir ypatybes. Personalo valdymo srityje daugiausiai dėmesio bus skiriama užtikrinti lygias galimybes darbo vietoje, sustiprinti įvairovės valdymą ir kurti draugišką bei įtraukią darbo aplinką, praneša Vilniaus savivaldybė.

Chartiją savivaldybėje pasirašė administracijos direktorius Povilas Poderskis.

„Vilniaus miestas ir jo teikiamos galimybės turi būti atviros visiems, todėl prisijungdami prie Įvairovės chartijos įsipareigojame skatinti savivaldybės įmonės grupę, kurios bendras darbuotojų skaičius apie 30 000, prisidėti prie šios iniciatyvos. Saugi darbo aplinka leidžia darbuotojams produktyviau dirbti, užtikrina geresnį darbo laiko paskirstymą ir gyventojams teikiamų paslaugų kokybę. Šis sprendimas yra svarbus ne tik Savivaldybės darbuotojams, bet ir mūsų klientams – miestiečiams“, – teigia P. Poderskis.

 

Prie Įvairovės chartijos yra prisijungę „Swedbank“, „Rimi Lietuva“, „Telia Lietuva“, „Lietuvos tarptautiniai oro uostai“, „Western Union Processing Lithuania“ ir kt.Įvairovės chartijos steigėjai Lietuvoje – „Diversity Development Group“, vykdanti socialinius projektus ir tyrimus žmogaus teisių, švietimo, lygių galimybių, įvairovės ir kitose srityse, ir socialinė įdarbinimo agentūra SOPA.

„Prie Chartijos prisijungusios organizacijos įsipareigoja diegti įvairovės užtikrinimo instrumentus darbo vietoje, taikyti holistinį ir neselektyvų požiūrį į įvairovę ir žmogaus teises, puoselėti įtraukią darbo aplinką, kurioje nebūtų vietos išankstiniams nusistatymams; galiausiai, formuoti įvairovės politiką ir taikyti įvairovės principus visoje organizacijos veikloje, valdymo procesuose ir kultūroje. Mes labai džiaugiamės turėdami pirmąją savivaldybę, prisijungusią prie Įvairovės chartijos. Net neabejojame, kad ši partnerystė bus naudinga tiek savivaldybės darbuotojams, tiek Vilniaus gyventojams, tiek ir pačiai Įvairovės chartijai“, – teigia viena iš Chartijos steigėjų („Diversity Development Group“) Vija Platačiūtė.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button