Miestas

Vilniaus miestą drebino „BA.“ koncertas. Gyventojai skundėsi negalintys miegoti

Šeštadienio vakarą prasidėjo koncertas grupės „BA.“ koncertas, kuris buvo skirtas paminėti grupės 10-ies metų koncertinę veiklą.

„Milijonai perklausų, tūkstančiai žiūrovų, šimtai koncertų, dešimtys apdovanojimų bei nominacijų, atverstas naujas lietuviško rocko istorijos puslapis ir viena skanduotė – dalykai lydėję mus pastaruosius 10 metų. 10 metų jubiliejus. Didžiausias ir svarbiausias karjeros koncertas po atviru dangumi“, – į koncertą Vingio parke kvietė grupė „BA.“.

Vis dėlto šis koncertas toli gražu džiugino ne visus, nes koncertas užsitęsė ir po vidurnakčio. Redakciją pasiekė gyventojų skundai, jog nors miestas draudžia fejerverkus, tačiau didelis garsas, panašu, nėra įtrauktas tarp dalykų, kurie turėtų ribojami po tam tikro laiko.

 

„Sienos dreba, šunys loja, vaikai verkia ir tai nėra jokia „Tik tok“ vaizdinė žinutė. Kažkas Vingio parke išėjo iš proto ir leidžia sau trankia muzika neleisti miegoti visam miestui net ir po vidurnakčio. Ką galvoja miesto savivaldybė apie tai, kodėl net po vidurnakčio mes turime klausytis trankios muzikos?“ – vienoje iš pasipiktinimo žinučių rašė skaitytojas.

Primename, jog šauksmai, švilpimas, garsus dainavimas arba grojimas muzikos instrumentais, kitokiais garsiniais aparatais ar kiti triukšmą keliantys veiksmai gatvėse, aikštėse, parkuose, paplūdimiuose, viešajame transporte ir kitose viešosiose vietose, o vakaro (nuo 19 val. iki 22 val.) ir nakties (nuo 22 val. iki 7 val.) metu – ir gyvenamosiose patalpose, įmonėse, įstaigose ar organizacijose, kai tai trikdo asmenų ramybę, poilsį ar darbą, užtraukia baudą nuo dvidešimt iki aštuoniasdešimt eurų.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
82 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
bapizda

ba. yra ba. kad jie ten neissimiegojo tai niekam neidomu visos lietuvos akys buvo ta diena ant ju

Kaimietis

Keista, kai žmonės nori gyventi mieste atokaus vienkiemio sąlygomis

Hirudinea

Po tokiu atsiliepimu zinom kad koncas buvo

Ba-pizda

12.05 koncertas baigesi, nereikia cia hiperbolizuoti… ne kasdien vyksta gi. O koncerstas buvo osom… daug metu tokio nebuvo

Rewa

Vilniuje tikrai trūksta dibilu motociklininku garso po vidurnakcio, klykavimų Vingio parke ir kitų degeneratų, norinčių išsirėkti.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button