Miestas

Vilniaus Kalėdų miestelis jau ruošiasi 2022 metų sezonui

Tradicinis Vilniaus Kalėdų miestelis, be kurio nesįsivaizduojama „Kalėdos sostinėje“ programa skelbia atvirą kvietimą verslininkams dėl prekybos ir kviečia teikti paraiškas iki rugsėjo 12 d. (imtinai).

2022 m. prekyba Kalėdų miestelyje planuojama nuo lapkričio 26 d. iki 2023 m. sausio 8 d. – Katedros aikštėje ir nuo lapkričio 26 d. iki 2023 m. sausio 1 d. – Vinco Kudirkos aikštėje ir Odminių skvere.

„Šventiniu laikotarpiu aplankyti viena įdomiausių kalėdinių krypčių Europoje pripažintą Vilnių turistus vilioja ne tik noras pamatyti legendinę, kasmet pasaulį įspūdingais įvaizdžiais stebinančią sostinės Kalėdų eglę, bet ir ypatingą nuotaiką miesto aikštėse ir skveruose kuriantį tradicinį Vilniaus Kalėdų miestelį. Tikimės, kad pasitinkant Vilniaus miesto jubiliejinius metus, šių metų Kalėdų miestelis stebins išskirtiniu įvairių dovanų ir skanėstų asortimentu bei pildys net ir išrankiausių lankytojų kalėdinius norus“, – sako programos „Kalėdos sostinėje“ organizatoriaus Vilniaus kultūros centro direktorius Paulius Jurgutis.

 

Kaip ir kiekvienais metais, siekiant užtikrinti prekybos Kalėdų miestelyje įvairovę, originalumą, atitikti šventinio laikotarpio stilistiką ir lankytojų lūkesčius, iki 2022 m. rugsėjo 12 d. (imtinai). kviečiami teikti paraiškas prekybininkai, kurie lankytojams gali pasiūlyti kokybiškų, originalių, išskirtinių produktų, prekių ir (ar) paslaugų.

Specialiai sudaryta atrankos komisija pasilieka teisę spręsti ir atrinkti tuos prekybininkus, kurie, jų manymu, atitinka šventinės žiemos prekybos koncepciją.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
9 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button