Miestas

Vienkartinę vaiko įsikūrimo išmoką galės gauti visi vaikų globėjai

Vilniaus miesto savivaldybės taryba pritarė pasiūlymui, kad vienkartinę vaiko įsikūrimo išmoką gautų ir giminystės ryšiais su vaiku susijusios globojančios šeimos, šeimynos, budintys globotojai per globos centrus. Iki šiol į ją pretendavo tik giminystės ryšiais nesusiję vaikus globojantys asmenys.

500 Eur vaiko įsikūrimo išmoka skirta vaiko erdvei sukurti ir būtiniausioms reikmėms įsigyti. Tai yra dalis pagalbos pinigų vaikus globojantiems vilniečiams, kartu su periodine išmoka, kurią savivaldybė teikia visiems globėjams, šeimynoms, globos centrams. Nuo šiol šią išmoką taip pat galės gauti visi vaikų globėjai. Verta atkreipti dėmesį, kad į ją galės pretenduoti tik tie, kuriems vaikų globa bus nustatyta po Vilniaus miesto tarybos sprendimo įsigaliojimo dienos.

Pagalbos pinigus (tiek periodinę išmoką, tiek vienkartinę vaiko įsikūrimo išmoką) gali gauti tik gyvenamąją vietą deklaravę Vilniaus mieste, įtraukti į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą Savivaldybėje ar neįtraukti į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą ir nedeklaravę gyvenamosios vietos, tačiau faktiškai gyvenantys Vilniuje.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
5 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button