Miestas

Vienas po kito sostinėje atidaromi nauji moduliniai darželiai (nuotraukos)

Pašilaičių rajone, duris atvers naujas lopšelio-darželio „Gabijėlė“ modulinis priestatas, kurį nuo gruodžio 2 d. pradės lankyti 105 mažieji vilniečiai.

Naujajame  837 kv. m ploto dviejų aukštų darželyje (Gabijos  g. 1) veiks 6 grupės, edukacinės erdvės, skirtos vaikų ugdymui ir žaidimams. Taip pat įrengtos patalpos ir vaikų persirengimui, daiktų saugojimui, miegui bei valgymui skirtos erdvės. Planuojama 45 vaikus ugdyti 2-3 metų amžiaus grupėse, 40 vaikų – 3-4 metų amžiaus grupėse ir 20 vaikų – 4-5 metų amžiaus grupėse. Įdarbinti visi reikiami pedagogai – ikimokyklinio ugdymo, meninio ugdymo, pagalbos vaikui specialistai (psichologas, logopedas, socialinis pedagogas), auklėtojų padėjėjos.   

„Statydami modulinius priestatus, didiname ikimokyklinio ugdymo vietų skaičių tuose miesto rajonuose, kur šiuo metu labiausiai trūksta darželių“, – sako Mero pavaduotoja Edita Tamošiūnaitė.  

 

Artimiausiu metu taip pat planuojama pradėti kitų darželių modulinių priestatų veiklą: prie lopšelių-darželių „Atžalėlės“ (Antakalnio g. 74, Antakalnyje), „Medynėlis“ (A. P. Kavoliuko g. 5, Karoliniškėse) ir „Gintarėlis“ (Didlaukio g. 35, Baltupiuose). Taip pat savivaldybė nuomojasi ir patalpas darželių veiklai vykdyti. Jau išsinuomotos patalpos Perkūnkiemyje, pradėtos patalpų nuomos procedūros Pašilaičiuose bei Pilaitėje.  

Tėveliai (ar globėjai), gavę pranešimą apie priskirtą vietą lopšelyje-darželyje „Gabijėlė“, kviečiami kreiptis į darželį ir patvirtinti vaiko atvykimą bei pateikti reikiamus dokumentus (vaiko gimimo liudijimo/išrašo kopiją; gydytojų pažymas (jei tokių esama). Negalintys atvykti į darželį pateikti dokumentų ir patvirtinti, kad lankys, dėl pateisinamų priežasčių (ligos, išvykę), turi apie tai pranešti lopšelio-darželio „Gabijėlė“ vadovui raštu ir informuoti apie darželio lankymo pradžią bei dokumentų pateikimo datą.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
85 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Ivona
Ivona
2 metus

Siaubas! Čia ne darželis..čia idiotizmas

hmm
hmm
2 metus
Atsakinėti į  Ivona

o koks darželis yra “ne idiotizmas”??? ar tamsta buvus kada sovietiniam darželyje ir kur ten tie “ne idiotizmo” požymiai? seni baldai, atsilupusios sienos, sovietiniai tulikai, tamsios niūrios laiptinės su surūdijusiais turėklais, mikro rūbinės? čia standartas?? niekaip neįkertu vatos (panašu būtent tokie čia komentuoja) logikos

Jelena
Jelena
2 metus

Geros ir inovatyvios idėjos, tik man įdomu ar jie pritaikyti negalią turinčių asmenų poreikiams?

Klausimas
Klausimas
2 metus
Atsakinėti į  Jelena

Apie kokią negalią turinčius asmenis šnekate? Nebeieškokit sliekų ten kur jų nėra. Žinoma su visa pagarba Jums.
Bet ar priimami vaikai į darželius turintys negalią? Nes negalių būna įvairiausių. Ar kartais jiems nėra atskiros grupės ir įstaigos su specialų pasiruošimą turinčiais specialistas ir t.t.

dirbanti
dirbanti
2 metus
Atsakinėti į  Jelena

taip juose yra pakelejai neigaliam vezimeliui,spec tualetai,cia europos parama,tai europiniai standartai ,o ne seni darzeliai sovietiniai

FastFood
FastFood
2 metus

Gal Šimašeu sau ofisą pasistatyk iš vagonėlių, bus pigu ir greita. Galėsi dar 10 tiltų per Nerį pristatyti. Kas 50 metrų.

hmm
hmm
2 metus
Atsakinėti į  FastFood

ko tu čia vemi, kas dabar negerai???

Inin
Inin
2 metus
Atsakinėti į  FastFood

Tai visi skundziasi,kad darzeliu truksta,kai pastato vel negerai,nesuprantu tokiu zmoniu. Dziaugtis reikia,kad vaikams vietos bus.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button