V. Benkunskas: 10 atsakymų apie daugiafunkcį kompleksą

Komentarai 7

 1. Pilypas says:

  Visi,kurie dabar susirūpino lėšomis šalies gynybai,anksčiau rėkaliojo juokėsi iš oerkamų tankų iš investicijų į karinę infrastruktūrą…matai labai skaudu,kad Vilniuje atsiras tikras,tik futbolui skirtas stadionas ir ne tik…o naujo konkurso skelbti jokių būdu nereikia,nes taip apskritai bus viskas palaidota neapibrėžtam laikui…susirūpino kavianski Vilniaus pinigais…pavydas neišpasakytas…daugiausia ir skurdi nuo to kaimo pusės..

 2. Durni klausimai ir durni atsakymai says:

  O kodel Vilniuje sleptuves privatizuotos, o ateina karas ir kodel ju negalima nacionalizuoti visuomenes reikalams? Kodel? Durnas atsakymas : o todel, kad nuosavybe šventa ir ji šventesne už žmogaus gyvybe !

 3. To Meme says:

  Apie ka via pezi? Kokius veiksmus jis turi atsakyti? Nors viena jo nusikaltima man parodyk pries pezedamas absoliucius paistalus, proletare. Kaltink socialistiniu demokratu partija, nes jie uzvede sita stadiono statyba, jie rinko kontraktorius ir dalino kontraktus, jie “priziurejo” statybas, jie desimtis milijonu lesu nudangino. Tad zinok ka kalbi, nutriuseli!

 4. 000 says:

  Galimai visi tapę merais tampa vagimis
  arba tik vagis gali tapti meru…

 5. Meme says:

  benkunskas prastas oratorius, jis nesugebetu parašyti šito teksto.Bet tekstas sukurtas koncervatoriu samdyto patarejo ryšiams su visuomene. Tokia demagogija labai nesiskiria nuo putino demagogijos. Teigiama, kad juodoji stadiono skyle gyvybiskai reikalinga vilnieciams karo metu. Sleptuves ne taip reikalingos kaip futbolo stadionas. Jei valstybe nebutu korumpuota tokie merai turetu atsakyti už savo veiksmus.

  • šmašiaus palikimas... says:

   kol savivaldybėj tūno daugiametis godžių apsukruolių klanas – jokių statybų, reiktų atidžiai pasižiūrėt, į kieno kišenes nusėdo iki šiol
   ” s t a d i o n u i ” skirtos lėšos… niekam neįdomu???

   • Gincia says:

    Avia arena 10-13,5 tūkst.klausimas- tie 3,5 tūkst.vietos su lovomis ar vip zonomis?.Arenose sėdimų vietų skaičius kaip kino teatre.Vaikų darželis 300 vietų,varžybų metu,kur bus išvežti pietų miego vaikučiai?.Nacionalizuoti ne tik slėptuves, elektros perpardavėjus naikint,geležinkelį išsaugoti,Mažeikių nafta(kalbėt su lenkai,išpirkt),ne komercinis Lietuvos bankas(alternatyva skandinavų žulikams) ir t.t. energetinė nepriklausomybė privalo būti valstybės rankose.pvz.el.gamyba-perdavimas (be jokiu tarpininkų)galutiniam vartotojui valstybės rankose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist