Miestas

Suaktyvinta policijos veikla stoties rajone

Vilniaus miesto trečiojo policijos komisariato pareigūnai suaktyvino veiklą stoties rajone ir jos prieigose – vykdo tikslines priemones viešajai tvarkai užtikrinti, nusikalstamoms veikoms ir kitiems teisės pažeidimams užkardyti bei atskleisti.

Vilniaus miesto trečiasis policijos komisariatas, atlikęs kriminogeninės situacijos analizę stoties rajone, pastebėjo didžiulį susirūpinimą keliančias tendencijas – išryškėjo vyraujantys pranešimai, susiję su įvairaus pobūdžio viešosios tvarkos pažeidimais (alkoholio vartojimas, girto pasirodymas viešoje vietoje, agresyvus elgesys kitų žmonių atžvilgiu), smurtiniais ir turtiniais nusikaltimais, narkotinėmis medžiagomis ir pan. Iš nukentėjusiųjų ar įtariamųjų apklausų matyti, kad absoliuti dauguma asmenų įvykio metu buvo neblaivūs, aplinkybių pradžia ir priežastys visuomet susiję su nesaikingu alkoholio vartojimu stoties paviljonuose bei prekyba juo išsinešimui.

Todėl pagal parengtą šio komisariato prižiūrimos teritorijos situacijos prevencijos įgyvendinimo planą ypatingas dėmesys skiriamas būtent maitinimo įstaigoms, turinčioms licencijas prekiauti alkoholiu – taikomos įvairaus pobūdžio policinės, prevencinės priemonės, atliekami patikrinimai. Taip pat tikrinamos ir apgyvendinimo paslaugas teikiančios įmonės nelegalios migracijos atvejams išaiškinti.

 

Priemonių metu pareigūnai išaiškino nusikalstamas veikas, susijusias su narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimu ar laikymu – pradėti du ikiteisminiai tyrimai pagal LR BK 260 str. ir penki ikiteisminiai tyrimai pagal LR BK 259 str., taip pat pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių, viešosios tvarkos pažeidimų.

Vilniaus miesto trečiajam policijos komisariatui talkina pareigūnai iš kitų sostinės policijos padalinių ir institucijų, policijos rėmėjai, šauliai, savanoriai.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos dviejuose hosteliuose nustatė higienos normų reikalavimų pažeidimus, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Vilniaus departamentas kelioms stoties kavinėms skyrė administracines nuobaudas.

 

Tikslinės policinės priemonės viešajai tvarkai užtikrinti, nusikalstamoms veikoms ir kitiems teisės pažeidimams sostinės stoties rajone užkardyti bei atskleisti bus vykdomos ir toliau, taikant skirtingus teisėtus metodus ir būdus.

Kurkime saugesnį Vilnių kartu! Policija kviečia visus sostinės gyventojus prisidėti prie saugesnės aplinkos gerinimo – kad saugumo jausmas būtų stiprinamas, kreipkitės į bendruomenės pareigūnus su pasiūlymais, pastebėjimais, kartu ieškokime opiausių problemų sprendimo būdų.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
42 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Jeronimas
Jeronimas
1 mėnesį

Dar ne pro šalį būtų nuolat tikrinkti alkoholio ir dar kai ko tašką Naujininkuose Panevėžio g. 21, kur be licencijos draudžiamu laiku prekiauja ir naktimis nuolat vyksta atskiras gyvenimas. Visi Vilniaus šunys žino, policija žino, NTAKD žino, bet nieko padaryti negali – gal “stogą” ta vieta turi…

Paskutinį kartą redaguota 1 mėnesį (Jeronimas)
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button