Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) pradėjo dar vieną tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo savivaldybės tarybų narių veiklai skirtomis lėšomis – tarnyba domėsis situacija Vilniaus miesto savivaldybėje.

Apie pradėtą tyrimą dėl galimai nusikalstamo veikos savo „Facebook“ paskyroje pranešė į STT kreipęsis visuomenininkas Andrius Tapinas.

„Pranešame, kad (…) pradėtas ikiteisminis tyrimas (…), siekiant patikslinti gautą informaciją ir įvertinti, ar 2019-2023 m. kadencijos Vilniaus miesto savivaldybės tarybos nariams skiriant išmokas su jų, kaip tarybos narių, veikla susijusioms išlaidoms apmokėti, nebuvo padaryta nusikalstama veika – piktnaudžiavimas, siekiant turtinės kitokios asmeninės naudos“, – nurodoma STT atsakyme A. Tapinui.

A. Tapinas nurodė, kad STT jau pradėjo ikiteisminius tyrimus 10 savivaldybių. Visuomenininkas neatmetė, kad kreipsis į tarnybą ir dėl situacijos Lazdijų rajone.

„(…) tai greičiausiai bus 11 ikiteisminių tyrimų. Prokuratūra savo ruožtu pradėjo jau 16 viešojo intereso gynimo procedūrų“, – aiškino A. Tapinas.

ELTA primena, kad kilus skandalui dėl galimo politikų piktnaudžiavimo kanceliarinėmis lėšomis, į teisėsaugos akiratį pakliuvo eilė savivaldybių. Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) jau anksčiau pradėjo ikiteisminius tyrimus Neringos, Mažeikių, Šilutės, Pagėgių, Šiaulių, Kauno miesto, Kauno rajono, Ignalinos bei Jonavos savivaldybėse.

Augustė Lyberytė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

14 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist