Jau šeštadienį, gruodžio 9 d. vilniečiai ir sostinės svečiai kviečiami dalyvauti tradiciniame 48-ame Kalėdų bėgime. Kasmet „Eurovaistinės“ kalėdiniame bėgime dalyvauja tūkstančiai Kalėdų senelių, elfų, elnių kostiumais ir net mirksinčiomis eglučių girliandomis pasipuošusių bėgimo entuziastų.  

„Žiemą šalta, bėgti – šilta! Nuostabiai apšviestos vakarėjančio miesto gatvės, bendraminčius suvienijanti kalėdinio bėgimo atmosfera, bėgikų ir juos palaikyti susirinkusių žiūrovų šypsenos kiekvieną privers pasijusti lyg tikroje Kalėdų pasakoje“, – žada kalėdinio bėgimo organizatoriai.

Šiemet tradicinis bėgimo renginys vyks vakarėjant, kuomet miestas panyra į tamsą, o dalyviai, trasa ir visos kalėdinės dekoracijos šviečia iš toli ir ryškiai. Bėgimo trasoje dalyvių laukia ne tik savanorių palaikymas, bet ir gerą nuotaiką skleidžiančios muzikinės stotelės. Visi sėkmingai finišą pasiekę dalyviai gaus specialius atminimo medalius. 

Bėgime save išbandyti gali visi – nuo mažiausių Nykštukų, kurie bėga 300 metrų distanciją, 3 ar 6 km bėgančių mėgėjų, iki jau patyrusių bėgikų, kurie renkasi Kalėdas pažymėti nubėgdami praėjusių metų mėnesius simbolizuojančius 12 km.

Renginio metu bus eismo ribojimų, keisis viešojo transporto trasos

Dėl Kalėdinio bėgimo trasų gruodžio 9 d. nuo 13 iki 20 val. bus apribotas transporto priemonių eismas kai kuriose Vilniaus Senamiesčio gatvėse. Automobiliai negalės važiuoti bėgimo trasa ir įvažiuoti į ją.

3 km trasa prasidės nuo Gedimino prospekto ties V. Kudirkos aikšte ir tęsis Šventaragio, L. Stuokos-Gucevičiaus, Liejyklos, Universiteto, Šv. Jono, Pilies, Didžiąja, Rotušės, Vokiečių, Domininkonų, Vilniaus gatvėmis ir baigsis ties Gedimino prospektu.

6 km ir 12 km trasos prasidės nuo Gedimino prospekto ir tęsis Šventaragio, B. Radvilaitės gatvėmis, Bernardinų sodo takais, Šv. Brunono Bonifaco, Maironio, Užupio, Paupio gatvėmis, Vilnios taku, Aukštaičių, Maironio, Išganytojo, Bokšto, Pilies, Didžiąja gatvėmis, Rotušės aikšte, Vokiečių, Domininkonų, Vilniaus gatvėmis ir baigsis ties Gedimino prospektu.

Dėl eismo ribojimų laikinai keisis 10, 11, 33 ir 89 autobusų maršrutų trasos ir tvarkaraščiai.

Renginio metu gruodžio 9 d. nuo 13 iki 20 val. taip pat nekursuos Kalėdų traukinukas.

Renginio programa

12 val. dienos Vinco Kudirkos aikštėje prasidės numerių atsiėmimas ir naujų dalyvių registracija.

Pirmas bėgimo startas – 15.00 val., į bėgimo trasą išbėgs vaikai – „Nykštukų bėgimas“ vyks Gedimino prospekte bei Ž. Liauksmino ir Šv. Jurgio gatvėse.

15.45 val. prasidės 12 kilometrų distancijos startas.

17.45 val. startuos 6 kilometrų distancijos dalyviai.

19 val. bėgti pradės 3 kilometrų distancijos bėgikai.

Renginio metu bėgimo miestelyje Vinco Kudirkos aikštėje ne tik dalyvių, bet ir sirgalių bei svečių laukia renginio rėmėjų pramogos.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

5 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist