Salininkuose, Pranciškaus Žvirkos g. 4A, atidaroma nauja moderni klinika. Čia pacientams bus teikiamos pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugos: šeimos gydytojo konsultacijos, profilaktinių programų tyrimai, odontologų paslaugos. 

„Kartu su koalicijos partneriais sutarėme, kad šioje kadencijoje didinsime sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą ir kokybę. Šeimos gydytojas turi būti pasiekiamas kuo arčiau namų, kad vilniečiams netektų ieškoti viešųjų paslaugų nutolusiuose mikrorajonuose. Šis Naujosios Vilnios poliklinikos padalinys Salininkuose yra politikos, kuri bus vykdoma visą ateinančią kadenciją dalis – artindami viešąsias paslaugas prie gyventojų spręsime ne tik tiesioginę prieinamumo problemą, tačiau ir sieksime sumažinti dėl perteklinio eismo srauto susidarančius kamščius“, – sakė Vilniaus miesto meras Valdas Benkunskas.

Salininkuose gyvena apie 12 tūkst. gyventojų. Iki šiol Pranciškaus Žvirkos g. veikė nedidelė klinika, tačiau dėl augančio pacientų skaičiaus ėmė trūkti patalpų. Pastatui jau reikėjo remonto, naujos įrangos.

Naujoji beveik 180 kv. m ploto gydymo įstaiga iškilo visai šalia senosios. Patalpos pritaikytos žmonėms su specialiais poreikiais. Įsigyta nauja medicinos įranga: elektrokardiografas, spirometras, pulsoksimetrai, oftalmoskopai, skaitmeninis dantų rentgeno aparatas, ergonomiška odontologinė kėdė, instrumentai, medicininiai baldai ir kt. Klinikoje dirbs du šeimos gydytojai, gydytojas odontologas, slaugytojos, veiks procedūrų kabinetas. Planuojama, kad Salininkų klinikoje per mėnesį bus priimti apie 300 pacientų.

Pasak Vilniaus vicemerės Simonos Bieliūnės, Vilniaus miesto savivaldybė rūpinasi ir geresnėmis sąlygomis medicinos darbuotojams.

„Stiprinant ambulatorines paslaugas vilniečiams ir toliau finansiškai skatinsime gydymo įstaigas, gerinsime personalui darbo aplinką bei sąlygas, kad klinikos galėtų pritraukti ir išlaikyti kvalifikuotus specialistus. Kviečiame šeimos gydytojus, slaugytojus jungtis prie Vilniaus savivaldybės gydymo įstaigų komandų“, – kalbėjo S. Bieliūnė. 

Salininkų klinikos statybas finansavo Vilniaus miesto savivaldybė. Tai kainavo apie 571,9 tūkst. Eur. Statybos darbus atliko UAB „Ekstra statyba“, projektuotojas UAB „Voverės namai“.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

23 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Ar reikalingas dar vienas kino teatras Vilniuje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist