Remigijus Šimašius po vilniečių pasipiktinimo dėl galimai dar vienos naujos degalinės Saltoniškėse statybos, šiandien patikino jog ten degalinės tikrai nebus.

„Labai gerai, kad automobiliai mieste švarėja. Laba blogai, kad jų plovyklos neretai atsiranda ten, kur joms ne vieta, ir kur jos trukdo darniam ir pėsčiomis judėti draugiškam miestui. Artimiausiu metu parengsime aiškias taisykles, kaip ir kur jos gali, o kaip ir kur negali atsirasti.

Pasitarėme su miesto Vyriausiuoju architektu, ir miesto poziciją turime aiškią – Saltoniškių trikampyje dar vienos plovyklos nei buvo planuota, nei miestas tam pritarė, nei pritars, nes akivaizdu, kad tai neatitinka tų 10 Vilniaus architektūros taisyklių, kurias paskelbėme pernai“, – rašo meras.

„Galite jau nebetikėti sapalionėm apie kažkokį miesto planavimą, vizijas, zonavimą, perimetrinį užstatymą, europietišką miestą ir pan.Saltoniškių gatvėje prie pat Saltoniškių trikampio greičiausiai bus statoma dar viena automobilių plovykla. Trečioji šioje gatvėje (yra plovykla Viados degalinėje ir Panoramos požeminėje aikštelėje) ir iš viso septintoji kelių šimtų metrų spinduliu“, – dar vakar rašė Facebook grupės „Vilnius.wtf“ autoriai.

„Ačiū budriems miestiečiams, ir dar kartą primenu, kad ne kiekvienas viešinamas projektas turi miesto palaiminimą – kartais aistros kyla anksčiau laiko“, – dėkoja Remigijus Šimašius.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

39 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist