Miestas

Prie Baltojo tilto esančioje erdvėje numatomos permainos

Visų vilniečių ir miesto svečių pamėgta erdvė prie Baltojo tilto gali sulaukti šiokių tokių permainų. Vilniaus miesto meras tvirtino, kad numatoma sutvarkyti žaidimo zoną bei įrengti geresnį apšvietimą.

„Ši pieva neplanuotai tapo multifunkcine erdve ir tam tikru miestiečių traukos centru. Iš tikrųjų visa zona šalia Baltojo tilto bus sutvarkyta, o žaidimų zona atnaujinta ir žymiai geriau apšviesta, kad miestiečiams būtų ne tik malonu leisti savo laisvalaikį, bet ir tuo pačiu būtų jauku. Paminėsiu, kad pačioje pievoje numatomi tik minimalūs pakeitimai, nes bekeičiant šią multifunkcinę erdvę galima ją tiesiog sugadinti“,  – interviu metu tvirtino Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

Meras taip pat pažadėjo imtis ir kitos problemos sprendimo, kad prie Baltojo tilto atsirastų legali vieša vieta, kurioje būtų galima išgerti alkoholio.

 

„Tai nebuvo tiesiog kalbos ir iš tikrųjų imsiuosi šio klausimo. Kaip matome, nacionalinė politika aiškiai signalizuoja vieną žinutę, kad viską reikia uždrausti ir apriboti. Mano manymu, nereikia demonizuoti tokių sričių kaip alkoholis. Aktyviai analizuojame įvairius variantus ir ieškome įstatyminės galimybės erdvę prie Baltojo tilto pritaikyti viešam pasibuvimui su tauriaisiais gėrimais. Matome, jog tokios perspektyvos tikrai realios ir nežinia, kaip į mūsų konkrečius veiksmus reaguos dabartinė šalies valdžia. Galiu daugumai vilniečių tik pritarti, kad pievelė prie Baltojo tilto yra tam tinkamiausia“, – atsakė Vilniaus miesto meras.

Visą pokalbiu su Vilniaus miesto meru galite skaityti čia.

[poll id=”5″]
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Vilniwtis
Vilniwtis
3 metus

O kas sukontroliuos tuos kulturingai isgerusius? Ir su primetytom skarbonkem? Nebent jus apsauga ten statysit.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button