Miestas

Pilaitėje prasideda antrasis požeminės pėsčiųjų perėjos statybų etapas, keisis ženklinimas

Pilaitės rajone startuoja antrasis požeminės pėsčiųjų perėjos statybų etapas ties Vydūno ir V. Pociūno gatvėmis, po kurio gyventojai galės jaustis dar saugiau, o judrų Pilaitės prospektą kirsti tiesiog po žeme, nelėtinant eismo.

Minėtoje vietoje dėl darbų bus įrengti laikini eismo ribojimai. Statybos darbai organizuojami taip, kad nebūtų uždaromas eismas abiem kryptimis vienu metu. Požeminės pėsčiųjų perėjos įrengimo darbų metu viešojo transporto judėjimas nesikeis. Pilaitės pr. kursuos 4G, 30, 32, 54, 63 ir 75 maršrutų autobusai. Primename, kad 32 maršruto autobusai laikinai, važiuodami Žvėryno kryptimi iš V. Pociūno gatvės suka į Pilaitės prospektą Pilaitės kryptimi ir apsisukę papildomai stoja Pilaitės stotelėje Pilaitės kryptimi.

Antruoju darbų etapu planuojama išlaikyti tris eismo juostas, riboti kairį posūkį iš Sidaronių g. į Pilaitės pr., eismo judėjimas į dešinę Pilaitės pr. ir V. Pociūno gatvės sankryžoje centro kryptimi vyks per „Viada“ degalinės teritoriją, riboti kairį posūkį iš V. Pociūno g. į Pilaitės pr. įrengti laikinus pėsčiųjų takus, kurie užtikrins saugų pėsčiųjų apėjimą aplink atliekamus statybos darbus. Numatomi darbai – esamos asfalto dangos ir pėsčiųjų takų rekonstrukcija, po pilaitės prospektu įrengti požeminę perėją, kuri užtikrins saugų pėsčiųjų patekimą iš vienos Pilaitės prospekto pusės į kitą.

 

Suprojektuota uždaros rėminės konstrukcijos tipo požeminė perėja. Ant jos bus įrengiama ištisa hidroizoliacija ir asfaltbetonio danga.

Planuojama statybos darbus užbaigti rugpjūčio pradžioje. Visi eismo dalyviai raginami laikytis KET ir atkreipti dėmesį į pakitusį ženklinimą darbų vietoje.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
33 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
MMM
MMM
27 dienas (-ų)

Panašu, kad ji skirta daugiau aptarnauti būsimą prekybos centrą “Vilnius Outlet”, ne tiek, kad staiga pasidarė itin svarbus rajono gyventojų patogumas. Aišku, pastačius dar vieną didžiulį prekybcentrį, žmonių srautai bus didžiuliai.

Patriotiškas
Patriotiškas
28 dienas (-ų)

Visas pasaulis atsisako požeminių, mums jas stato… Nes iš to uždirba, kas turi uždirbti?
Ir kam ji reikalinga, jei eismą visvien teks stabdyt dėl išvažiuojančių iš Pociūno gatvės prekybcentrio į Pilaitės pr. ?!?!?!

Vilnius yra europa bet intelektas tarybinis
Vilnius yra europa bet intelektas tarybinis
28 dienas (-ų)

VMS atejo i prota, del atitvaru naikinimo mieste, bet vis dar neateina i prota, del pozeminiu pereju, jauciasi tas atsilikimas nuo vakaru per 50 metu, o jaunu zmoniu mastysenoje per 10

Mykolas
Mykolas
28 dienas (-ų)

o kaip su dviračiu reikės įveikti sankryžą norint persikelt į kitą pusę? Stoti šalia automobilių kad pasuktum į kairę?

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button