Miestas

Permainos savivaldybės įstaigoje „Sveikas miestas“ – keisis vadovas, veiklos kryptys

Sporto, sveikatingumo srityje veikiančios viešosios įstaigos „Sveikas miestas“ laukia kardinalūs pokyčiai. Prieš daugiau nei dešimtmetį įsteigta organizacija, kvietusi vilniečius dalyvauti sporto renginiuose, sveikatingumo užsiėmimuose, įvairiose iniciatyvose, nuo šiol bus atsakinga ir už miestui itin svarbią sritį – sporto infrastruktūrą.

„Džiaugiuosi galėjęs ilgą laiką vadovauti šiai organizacijai. Per prabėgusius metus buvo nuveikta išties nemažai – suorganizuoti šimtai renginių, čempionatų, prisidėta prie tarptautinių renginių ir projektų. O, per pastaruosius porą metų, įstaiga tapo atsakinga ir už Fabijoniškių baseino administravimą, pradėjo prižiūrėti ir atnaujintus miesto mokyklų aikštynus, Baltojo tilto erdvę. Bet šiai įstaigai reikia ir pokyčių, jai keliami išties ambicingi planai, tad tik kuo nuoširdžiausiai noriu padėkoti už ilgametį pasitikėjimą ir palinkėti kuo didžiausios sėkmės naujam vadovui“, – VšĮ „Sveikas miestas direktorius Mantas Paulauskas.

Mantas Paulauskas pradėjo vadovauti organizacijai nuo pat jos įsteigimo – 2011 m. lapkričio 4 d.

 

VšĮ „Sveikas miestas“ vadovas darbus užbaigs iki birželio 1 d. Tuomet bus skelbiamas vadovo konkursas, formuojama nauja įstaigos valdyba. Tačiau „Sveiko miesto“ laukia ne tik pokyčiai vadovybės struktūroje, bet ir esminė pertvarka. Artimiausiu metu įstaiga pakeis pavadinimą ir didžiąją dalį savo funkcijų. Jai numatoma suteikti „Active Vilnius“ vardą ir pavesti kuruoti sostinės sporto infrastruktūros priežiūros ir plėtros klausimus.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
7 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button