Miestas

Neries viduryje iškilo „Laisvės statula“

„Omniva LT“ skelbia apie naują paslaugą, prieinamą visiems bendrovės klientams – siuntų pristatymą į visą pasaulį. Naujai galimybei pristatyti pasitelkta netradicinė reklamos kampanija, jos akcentas – Vilniaus centre, Neryje, iškilusi „Laisvės statula“.

Siuntas pristato į visą pasaulį

Justinas Pileckas, bendrovės „Omniva LT“ komercijos vadovas, sprendimą sukurti tarptautinių siuntų paslaugą grindžia siekiu atliepti verslo ir gyventojų poreikius. Paslaugą sukurti ir plėtoti paskatino ir šiais metais „Omniva LT“ inicijuotas Lietuvos e. komercijos bendrovių tyrimas, kurį atlikus paaiškėjo, kad 32 proc. verslų jau siunčia savo prekes į užsienį ir net 35 proc. planuoja tai daryti.

„Lietuvos e. komercijos situacija labai optimistiška – pernai fiksuotas rekordinis, 27,6 proc., pasaulinis e. komercijos šuolis, o Lietuvos e. prekybos augimo rodiklis jį lenkė dvigubai. Tikima, kad e. komercija mūsų šalyje tokiu tempu augs ir toliau, o iš jos generuojama apyvarta pasieks 1 mlrd. eurų“, – komentuoja J. Pileckas.

 

Ranka pasiekiamas pasaulis

Reklamos agentūros „DDB Vilnius“ kūrybos vadovo Arno Aukštikalnio teigimu, reklamos kampanija kurta siekiant pasidalyti gera emocija su miestiečiais ir paskatinti juos įsitraukti.

„Galvojome, kaip galėtume geriausiai atliepti idėją, kad per OMNIVA tinklą dabar galime išsiųsti siuntas į visą pasaulį. Svarstėme, kaip siuntiniai koreliuoja su kelionėmis, ir supratome, kad norime sukurti simbolį, sakantį „ten, toli, užsienis, Amerika!“ – apie reklamos kampanijos kūrybos procesą pasakoja A. Aukštikalnis. – Žmonės vertina kūrybiškumą, todėl norėjome pateikti jiems šį tą unikalaus – veiksmą ar objektą, kurį patys norėtume fotografuoti ir pasidalyti nuotraukomis su draugais.“

Pasak A. Aukštikalnio, kad primintų tikrąją Niujorko Laisvės statulą, lietuviškoji įkurdinta vandenyje prie Baltojo tilto – ten, kur matyti ir naujasis Vilnius, ir dalis senojo.

 

„Parinkta statulos vieta mums pasirodė labai simboliška. Originalioji JAV Laisvės statula atrodo, tarsi kiltų iš vandens, tad Neries upė, kuri yra apsupta Vilniaus simbolių, buvo tinkamiausia vieta atskleisti pagrindinei kampanijos idėjai – bendrovės ryžtui pakeisti įsitvirtinusį suvokimą, kad siuntas pristatome tik Baltijos šalyse. Nuo šiol siuntas pristatome visame pasaulyje!“ – komentuoja Milda Jankauskytė, „Omniva LT“ komunikacijos ir prekės ženklo vadovė.

Nepaprastas įgyvendinimo procesas – ieškota net narų

Statulos unikalumu A. Aukštikalnis įvardija tai, kad ją bandyta padaryti kuo tikslesnę, naudojant kokybiškas medžiagas ir skiriant didelį dėmesį gamybai.

„Su visų reklamos kampanijų įgyvendinimu dažnai kyla sunkumų, tačiau kuo ji nestandartiškesnė – tuo žavesnė. Pirmiausia reikėjo rasti, kas skulptūrą pagamintų – nemažai kalbėta su įvairiais skulptoriais. Prie šio projekto dirbo didelė menininkų ir jų pagalbininkų komanda. Netgi ieškojome narų, kurie skulptūrą įkeltų į vandenį“, – pasakoja jis.

 

Pašnekovas atskleidė, kad „Laisvės statula“ pagaminta iš plono kiečiausio putų polistireno, ją 3 savaites gamino šešių meistrų komanda.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
86 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
ART
ART
3 dienas (-ų)

NU IR NAHRENA JI MUMS REIKALINGA?! CIA KAIP PRIMINIMAS KOKS ???

Mokiausi čiA
Mokiausi čiA
5 dienas (-ų)

O Madonna. Jau tikrai prieš pasaulio pabaigą

Remigijus
Remigijus
5 dienas (-ų)

Wow… reklamos kompanijos progresuoja, jau ir Neryje kas panorėję gali reklamas skelbti:)

grazulis
grazulis
6 dienas (-ų)

kas per skulptorius, kad veido nukopijuoti nemokejo?

para belum
para belum
6 dienas (-ų)

ByByDau aukštikalnis Vilnius city at all… Beje, net neaišku – kodėl ir kokio užsakovo įgeidžių proga buvo pagaminta ši american “skulptūra”??? Kas gali paneigti, kad tai šimašiukas – prasuko (priešpaskutinį) bizniuką???

Šimašiuko priešpaskutinis bizniukas
Šimašiuko priešpaskutinis bizniukas
5 dienas (-ų)
Atsakinėti į  para belum

Pirmo žodžio straipsny nesugebėjai perskaityt 😀

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button