Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikos pirmosiomis birželio mėnesio dienomis susiduria su maisto tiekimo sutrikimais. Anot direktoriaus medicinai pavaduotojos stacionariniam darbui Donatos Ringaitienės, pacientams laiku patiekti maistą yra vėluojama todėl, kad klinikos nuo birželio 1 dienos maistu rūpinasi pačios ir šiuo metu ligoninei trūksta virtuvės darbuotojų. D. Ringaitienės teigimu, trūksta beveik trečdalio darbuotojų maitinimo skyriuje.

„Norime pranešti pacientams, jų artimiesiems ir visai bendruomenei, kuriems teikiame sveikatos priežiūros paslaugas, kad Santaros klinikos nuo šių metų birželio 1 dienos pacientus pradeda maitinti patys, nes pacientų maitinimas yra labai svarbi ir neatsiejama sveikatos priežiūros paslaugų dalis“, – spaudos konferencijoje teigė D. Ringaitienė.

„Ilgą laiką Santaros klinikų pacientų maitinimu rūpinosi išoriniai tiekėjai, bet reaguodami į pacientų ir jų artimųjų nuogąstavimus dėl maisto kokybės, Santarų klinikų administracija priėmė sprendimą, kad pacientų maitinimu rūpinsimės patys“, – pridūrė docentė.

Dėl to, kad buvo atsisakyta išorinių tiekėjų ir buvo imta maistą tiekti pačioms, klinikos susiduria su darbuotojų trūkumu maisto skyriuje. Anot D. Ringaitienės, kol bandoma išspręsti šią problemą, į pagalbą pasitelkiami kiti ligoninės darbuotojai.

„Ir su kuo susidūrėme, neslėpsime, iš tikrųjų tai problema, kuri aktuali daugeliui darbdavių, tai būtent žmogiškųjų išteklių, darbuotojų trūkumas, būtent virtuvės darbuotojų trūkumas. Paieška darbuotojų, pritraukimas, yra ne tik į išorę, per visus įmanomus kanalus, bet ir ligoninės viduje, pasitelkiant savo darbuotojus, jiems siūlant papildomą darbą“, – pažymėjo direktoriaus medicinai pavaduotoja stacionariniam darbui.

„Darbuotojų trūksta daugiau negu trečdalis. Visose pareigybėse trūksta maždaug trečdalio darbuotojų. Ypač trūksta padėjėjų, virėjų ir maisto išvežiotojų“, – teigė docentė, pridurdama, kad kiekvienoje virtuvės pozicijoje trūksta iki 10 darbuotojų.

„Kiekvienoje pozicijoje iki 10 darbuotojų etatų“, – sakė ji.

D. Ringaitienė tikisi, kad šią problemą pavyks išspręsti kuo greičiau. Ji Santaros klinikų vardu atsiprašė visų pacientų ir jų artimųjų už patiriamus sunkumus dėl maisto vėlavimo.

„Mes girdime, reaguojame į mūsų pacientų artimųjų pastabas dėl vėluojančio maisto, ir tikimės supratimo. Ir labai labai nuoširdžiai atsiprašome ir tikime, kad šiuos nesklandumus išspręsime kaip įmanoma greičiau“, – sakė docentė.

„Vėlavimo priežastis – tiesiog trūksta žmonių, kas tą maistą išvežios. Tikimės, kad greitu metu darbuotojų atsiras“, – pabrėžė D. Ringaitienė.

Irtautė Gutauskaitė (ELTA)

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

19 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Ar reikalingas dar vienas kino teatras Vilniuje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist