Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, jog ketvirtadienį (gegužės 19 d.) 18 val. bus oficialiai atidaroma Kernavės gatvė.

„Ateik, pamatyk, įvertink – atnaujintą Kernavės gatvę. Pagal naujuosius gatvių tvarkymo principus įrengta gatvė saugi, patogi, žalia, gyva, kaimyniška ir be galo jauki. Pasipuošk savo dviratį, paspirtuką, užsidėk riedučius ir šok ant riedlentės ir išbandyk naują dviračių tako dangą“, – rašoma kvietime.

„Pasimatome gegužės 19-ąją (ketvirtadienį) 18 val., Šnipiškėse, ties Kernavės, Laumėnų ir Daugėliškio gatves jungiančiu transporto žiedu. Su pažįstamais ir naujai sutiktais kaimynais smagiai ir bendruomeniškai praleiskime laiką, skaniai pasivaišinkime ir nusifotografuokime atminimui“, – sako Vilniaus miesto savivaldybės atstovas.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

24 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist