Gera žinia – sostinės savivaldybės vietos plėtros iki  2022 metų strategijai Vidaus reikalų ministerija skyrė daugiau  kaip  1 mln. eurų vertės finansavimą.  Įgyvendinant šią strategiją bus dirbama su tikslinėmis grupėmis gatvėse – vaikais, jaunimu, suaugusiais, bus plėtojamos individualios socialinės paslaugos, kurių tikslas – prisitaikyti prie žmogaus poreikių.

Strategijoje numatytos įvairios priemonės, kuriomis bus skatinamas socialinis verslas minėtose teritorijose. Vilniečiai galės dalyvauti įvairiuose renginiuose, programose ir projektuose, kurių tikslas – padėti jiems įgyti reikalingus darbinius įgūdžius, gauti paramą verslo kūrimui. Šias paslaugas galės pasiūlyti Nevyriausybinės organizacijos ir bendruomenės, laimėsiančios viešuose konkursuose.

„Ši strategija sukurs inovatyvias priemones, kurios leis įtraukti bendruomenes ir nevyriausybines organizacijas į paslaugų teikimą, sukurs naujų paslaugų vilniečiams. Strategijoje pateiktos priemonės buvo kuriamos kartu su įvairiomis Vilniaus organizacijomis, o tai leis užmegzti kokybiškesnį ryšį su vilniečiais. Strategija bus pradėta įgyvendinti šiais metais.“, – sakė savivaldybės Jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Jonas Laniauskas.

Strategija bus įgyvendinama Pietinėje ir Šiaurinėje tikslinėse teritorijose (teritorijas galite matyti žemėlapyje).


2017 metais bus skelbiami atviri konkursai, apie kuriuos bus skelbiama vilnius.lt ir kitose viešinimo priemonėse. Konkursuose turės teisę dalyvauti nevyriausybines organizacijos ir kitos organizacijos, o konkursų laimėtojai, gaus finansavimą savo veiklų įgyvendinimui.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist