Pasaulio sveikatos organizacijos tyrimams rodant vis labiau prastėjančią fizinio aktyvumo situaciją, svarbu kurti palankias sąlygas gyventojams sportuoti. Atliepdama miestų savivaldybių išreikštą poreikį, bendrovė „Švaros broliai“ gyventojams įrengė lauko treniruoklius Vilniuje ir Klaipėdoje. Judriose vietose įrengti treniruokliai praplės norinčių sportuoti nemokamai galimybes, be to, sportuojančių žmonių pavyzdys viešose erdvėse padės skleisti sveikos gyvensenos  ir sporto kultūrą.

Tiek sostinėje, tiek uostamiestyje treniruokliai savo vietas rado neatsitiktinai – juos bendrovė „Švaros broliai“ įrengė netoli netrukus duris atversiančių naujųjų „express“ tunelinių plovyklų. Vilniuje treniruoklis įsikūrė Pilaitės mikrorajone, šalia Martyno Mažvydo progimnazijos. Čia juo galės patogiai naudotis ne tik vietos gyventojai, bet ir šimtai moksleivių, lankančių šią mokyklą. Klaipėdoje treniruoklis įrengtas Kretingos g., itin tankiai apgyvendintame Miško kvartale, kur juo galės naudotis daugybė gyventojų.

„Kaskart dar prieš atidarydami naują plovyklą darome gerą darbą vietos bendruomenei, taigi šiandien jau esame padarę 14 tokių gerų darbų, nors veikiančių plovyklų kol kas yra 12. Dovanos bendruomenėms nėra savitikslės – siekiame jomis spręsti problemas ar kurti vertę gyventojams. Šįkart įrengėme treniruoklius, kurie tiek vaikams, tiek suaugusiems padės palaikyti fizinį aktyvumą, o galbūt įkvėps ką nors pradėti sportuoti. Norime savo darbu prisidėti ne tik prie švaros, bet ir sporto kultūros skleidimo Lietuvoje“, – sako Saulius Vaičekauskas, „PRO BRO Express“ tunelinių plovyklų tinklo vadovas.

Praeityje „Švaros broliai“ ėmėsi įvairių iniciatyvų – sostinės Rasų ir Drujos gatvėse ant istorinių pastatų sienų nuvalė grafičius, dezinfekavo sostinės viešąjį transportą, greitosios pagalbos ir policijos automobilius ir net vaikų darželius. Šiauliams bendrovė dovanojo dekoratyvinių medžių, o Alytaus Jaunimo parke įrengė porą suoliukų poilsiui.

Rūpinimasis aplinkinėmis bendruomenėmis, socialinė ir aplinkosauginė atsakomybė yra svarbios bendrovės kryptys, todėl visose naujosiose plovyklose suprojektuotos antrinio vandens panaudojimo sistemos, siekiant sumažinti vandens suvartojimą: „Suprantame, kad verslas atsakingas ne tik sau bet ir visuomenei, todėl stengiamės visapusiškai prisidėti prie aplinkai draugiško, švaraus ir patrauklaus miesto kūrimo“, – teigia S. Vaičekauskas.

„PRO BRO Group“ vykdo aktyvią plėtrą Lietuvos miestuose, spalį atidarė pirmąją plovyklą Alytuje, lapkritį – Šiauliuose. Iš viso „Švaros brolių“ vardu grupė valdo 12 „express“ tunelinių plovyklų.  Vilniuje naujoji plovykla duris atvers gruodžio 30 d., 10:30 val. adresu Senosios Pilaitės kelias 3. Klaipėdoje naujoji plovykla ims veikti sausio 5 d., 10:30 val. adresu Kretingos g. 28.

Šio tinklo plėtra vykdoma pagal franšizių verslo modelį – 9 iš 12 Lietuvoje veikiančių „express“ tunelinių plovyklų yra valdomos šiuo būdu.

Taip pat „Švaros brolių“ prekės ženklo pagrindu veikia 5 automobilių švaros centrai, 10 savitarnos plovyklų bei patalpų valymo verslas. Grupės komandoje šiuo metu dirba daugiau nei 650 darbuotojų. 

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

9 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuri Vilniaus ar Niujorko eglė jums gražesnė?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist