Daugiabučių kiemuose daugėja žalųjų salelių

Komentarai 7

 1. Vytautas says:

  Svarbu kuo pigiau ir neapgalvotai?
  Kam ten ta skalda?

 2. Igne says:

  Justiniškėse nuo praeitos vasaros yra tokia salelė. Skalda skirtingų rūšių jau susimaišė, jos pilna ant šalia esančio šaligatvio ir pievoje aplinkui, kai kurie augalai jau išdžiūvę, plastikinė juosta, turėjusi skirti pievelę nuo skaldos, jau sulūžusi, dienos metu ten tikra kepykla, nes nuo jaunų, siauros lajos medžių jokio pavėsio. Ir ten tikrai neįmanoma nei su vaikų, nei su neįgaliojo vežimėliu įvažiuoti. Gal vis tik ne tokių salelių reikia, o suoliukų po medžiais, daugiau tvarkos ir žalumos miesto poilsio erdvėse, o ne skaldos, nes tai tikrai absurdiškas pinigų panaudojimas.

 3. karštos vasaros says:

  Salelės gerai. Tik norėčiau pažiūrėti, kas sėdės ant tų suoliukų, kai pas mus tokie karščiai. Įsivaizduokite gryname ore norintį pasėdėti garbaus amžiaus senjorą. Juk galvelė perkais. Beje, jaunam taip pat. Galvokit, salelių kūrėjai.

  • hmmm says:

   o kodėl reikia per karštį sėdėti? mokykitės iš šiltųjų kraštų (graikijos, ispanijos) – jie ten į lauką tik vakare išeina… karščiai tęsiasi maksimum 2 mėnesius, negi negalima pasėdėti per likusius 10?

 4. Antakalnietis says:

  Įdomu būtų pamatyti neįgaliojo vežimėlį riedantį ta skalda

 5. Rasa says:

  Geras sumanymas, Juk visi yvenantys meiste turi sodybas ir galimybes nuvaziuoti i gamta. svarbu ne tik pramogos bet ir ramybes zonos – kai toks gyvenimo tempas.. Puiki iniciatyva, Aciu savivaldybei. Taciau siuo metu jos visai ne zalios. nes zvyro ten daugiau nei augalu. Tas akivaizdu is nuotrauku. Tokiomis taps ateityje, jeigu tie pasodinti augalai- isgyvens , isitvirtins ir isiples. tam reiketu juos bent jau kazkeik per ektremalius karscus priziureti. nes net zole kai pries pat karscius nupjauna ( beveik nuskuta -jeigu pjovejas nepatyres) kartais nudziusta ir neisgyvena. gaila butu…

 6. Lina says:

  Galvojau žalūjų karvučių… Žalosios aikštelės neįdomu 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar iš Lietuvos oro uostų brangu skristi atostogauti?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist