Keisis Vilniaus miesto verslo ir turizmo plėtros agentūros „Go Vilnius“ vadovė. Nuo 2017 m. šias pareigas ėjusi Inga Romanovskienė ieškos naujų profesinių iššūkių. Ji vadovės pareigas eis iki spalio mėn. pabaigos.

„Dirbti savo miesto labui man buvo didelė garbė ir laimė. Džiaugiuosi, kad pavyko suburti nuostabią profesionalų komandą, su kuria kartu įgyvendinome ne vieną miestui svarbią iniciatyvą, o „Go Vilnius“ tapo brandi, kūrybiška, atkakliai siekianti tikslų organizacija. Tikiu, kad prisijungus naujam vadovui, agentūra pasieks dar aukštesnių rezultatų“, – sako Inga Romanovskienė. 

Greitu metu bus skelbiamas konkursas naujai vadovei (-ui) išrinkti. 

„Dėkoju Ingai už svarbius Vilniaus labui nuveiktus darbus – jos dėka organizacijos veiklos kokybės kartelė išties aukštumose. Iš naujos vadovės(-o) tikimės aktyvių, kūrybiškų veiksmų, kurie padės pritraukti tarptautinius verslus įsikurti sostinėje, taip pat skatins užsienio svečius aplankyti Vilnių“, – sako Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Adomas Bužinskas. 

Šiuo metu formuojama ir organizacijos „Go Vilnius“ nepriklausoma valdyba, kuri padės vadovei (-ui) rūpintis sostinės tarptautinio įvaizdžio formavimu, atvykstamojo laisvalaikio ir konferencijų turizmu, užsienio investicijų ir verslo skatinimu. 

Agentūra „Go Vilnius“ yra sukūrusi ne vieną pasaulio žiniasklaidos dėmesio sulaukusią Vilniaus tarptautinio žinomumo didinimo kampaniją, pavyzdžiui, „Vilnius – the G-spot of Europe“ (liet. „Vilnius – Europos G taškas“), „Vilnius – amazing wherever you think it is“ ir kt.  

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

15 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist