Miestas

Atidarytas vienas didžiausių šalyje COVID-19 vakcinavimo centrų (nuotraukos)

Pirmadienį, parodų ir kongresų centre „Litexpo“, pradėjo veikti naujas COVID-19 vakcinavimo centras. 

Savivaldybės teigimu, tai didžiausias vakcinavimo centras šalyje.

Didžiausioje „Litexpo“ salėje, pažymėtoje 5-uoju numeriu, pradėjo dirbti 50 vakcinavimo kabinų, tai leis paskiepyti iki 15 tūkst. gyventojų per parą.

 

Be šio centro ir sostinės poliklinikų, Vilniuje veikia dar du didesni vakcinavimo centrai – savivaldybėje (Konstitucijos pr. 3) bei Žirmūnų neformaliojo ugdymo centre (Žirmūnų g. 1B). Savivaldybė tvirtina, kad poliklinikos, atsidarius „Litexpo“ centrui, galės koncentruotis į anksčiau paskiepytųjų revakcinaciją ir sunkiai judančių pacientų skiepijimą namuose.

Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus teigimu, centras „Litexpo“ rūmuose atveriamas atsižvelgus į Vyriausybės informaciją apie antrą metų ketvirtį išaugsiančius skiepų nuo COVID-19 kiekius.

Atvykusieji į „Litexpo“, automobiliais bus iškart nukreipti į vakcinacijos centrui rezervuotą nemokamą stovėjimo aikštelę, pasirinkusiuosius viešąjį transportą autobusas atveš iki specialiai įrengtos stotelės. Tam padaryti nauji maršrutai, vešiantys į vakcinacijos centrą iš kelių miesto vietų.

 

Pagrindinė taisyklė, galiosianti visiems, – iš automobilių aikštelės į „Litexpo“ teritoriją bus galima patekti tik likus 15 minučių iki skiepo, todėl savivaldybė kviečia gyventojus neatvykti per anksti.

Numatoma, kad šis vakcinavimo centras dirbs nuo 10 iki 20 valandos, paslaugas jame teiks beveik visos miesto pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigos, tarp jų ir privačios „Medica“ klinika ir „Inmedica“ šeimos klinikos. Koordinuoti vakcinacijos procesus vietoje padės Raudonojo Kryžiaus savanoriai, tikimasi ir šaulių pagalbos.

Išsinuomoti „Litexpo“ patalpas miestui per mėnesį kainuoja apie 30 tūkst. eurų.

 

В Вильнюсе удвоены мощности по вакцинации – открывается центр вакцинации в Litexpo

Vilnius doubles its vaccination capacity opening up Litexpo vaccination centre

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
13 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button