Buvęs Vilniaus vicemeras Vytautas Mitalas ketvirtadienį į sostinės biudžetą grąžino dalį jam išmokėtų kompensacinių lėšų. Tokį sprendimą Seimo narys priėmė po to, kai žiniasklaidoje susilaukė dėmesio dėl išlaidų ataskaitose pateiktų kelionių ne darbo metu.

„Grąžinau į Vilniaus biudžetą pinigus už pavėžėjimo paslaugas, vykusias po oficialių darbo valandų. Pagal turimą informaciją, tai sudaro 105 eurus ir 50 centų“, – teigė V. Mitalas.

Parlamentaro teigimu, per mėnesį, dirbdamas Vilniaus miesto savivaldybėje, jis vidutiniškai išnaudodavo apie 150–200 eurų iš kas mėnesį tarybos nario veiklos kompensacijai skiriamų 300 eurų.

ELTA primena, kad Delfi žurnalistams klausimų sukėlė kai kurių Vilniaus miesto taryboje dirbusių „Laisvės“ partijai priklausančių politikų panaudotos tarybos nariams skirtos lėšos. Pastebėta, kad sostinės savivaldybėje dirbę politikai už kanceliarines lėšas nuomojosi laikrodį bei padengė naktines keliones.

Kaip rašė portalas Delfi, teisingumo ministrė Ewelina Dobrowolska eidama Vilniaus miesto tarybos narės pareigas kanceliarines lėšas skyrė „Apple“ laikrodžio nuomai bei apmokėjo dviejų telefonų sąskaitas. Ministrės patarėjas delfi.lt teigė, kad išmanųjį laikrodį ministrė naudojo kaip įprastą ryšio priemonę – kalendoriaus ir kitiems priminimams, el. laiškams, žinutėms, skambučiams gauti.

Eidamas sostinės tarybos nario pareigas „Laisvės“ partijos nario Tomo Vytauto Raskevičiaus 2019 metais ne tik mokėjo už ryšio paslaugas, pirko kurą, draudė automobilį, bet ir kelis kartus per dieną naudojosi ir taksi bei pavėžėjimo paslaugomis.

Ketvirtadienį jis pranešė apie sprendimą gražinti savivaldybei lėšas, kuriomis buvo padengtos jo kelionės ne darbo metu. Taip Seimo narys sureagavo į Delfi paskelbtą informaciją, kad sostinės savivaldybėje dirbęs politikas kanceliarines lėšas naudojo vykdamas namo naktį ar paryčiais iš Švitrigailos g. 7 įsikūrusio gėjų klubo „Soho“.

Publikacijoje skelbiama, kad už naktines keliones kanceliarinėmis lėšomis atsiskaitė ir kitas sostinės savivaldybėje dirbęs „laisvietis“ – buvęs Vilniaus miesto vicemeras Vytautas Mitalas.

Viktorija Smirnovaitė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

15 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Ar reikalingas dar vienas kino teatras Vilniuje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist