VRM nusprendė didinti baudas už greičio viršijimą: siūloma jas dvigubinti

Komentarai 19

 1. Vytautas says:

  Kada baus tuos kurie stato ženklus ne vadovaudamiesi sveiku protu, bet tik pasipinigavimo tikslu.

 2. Tadas says:

  Tegul VRM atsiverčia savo sąsiuvinį ir pasižiūri, kiek nubaustų sumoka baudas

 3. Švabas says:

  Reikia nušauti už greičio viršijimą.

 4. vIras says:

  Bausti, drausti, riboti – vėlgi, nieko daugiau nesugeba. Dėkokite užsieniečiams, ypač ukrainičiams, baltarusiams ir t.t., kuriems mūsų baudos yra BBD, jų nemoka ir nemokės ir nesilaikys eismo taisyklių, o žinoma, kentėsime mes – lietuviai. O šiaip čia komentuojantys ko gero Prius’ų vairuotojai arba išvis nevairuojantys ar neturintys teisių. Niekaip nesuprantu kuo yra blogai greičio viršyjamas automagristalėje, dienos metu, sausu metu, tiesioje atkarpoje, kur tarkime praktiškai nėra automobilių? Jei jau taip visi žiūri ir duoda palyginimus kaip kitur skiriamos baudos ar pan., tai gal paimkime Vokietiją. Kodėl autobanuose niekas nebauduoja ir gali lėkti kiek nori? Ten žmonės labiau išsivystę.
  Be to, daugumos avarijų kaltininkas nėra greičio viršyjimas. Atidumas, mobiliųjų naudojimasis, nemokėjimas vairuoti, dėmesio nukreipimas kitur na ir žinoma alkoholis sukelia dauguma nelaimių. Jei važiuosi atidžiai, protingai šiek tiek viršydamas 10-20 km/h, nedarydamas chuliganiškų veiksmų, mano nuomone, niekam netrukdysi ir nesukelsi jokių grėsmių.
  O visokie trikojai tik nukreipia dėmesį nuo kelio, nes žmonės važiuodami akimis žiūri į kelkraščiusir dėmesį sutelkia būtent į juos, o ne į kelią. Tad dėliodami trikojus ir pasipinigaudami darote tik meškos paslaugą.
  Ir šiaip bauskite tuos, kurie kur leistinas greitis važiuoja 10-20 km/h lėčiau antrąją juosta ir trukdo eismui, nors prieš juos laisvas kelias. Nes tokių priviso kaip musių. Smagu prisiminti šiek tiek ankstesnius laikus kai žmonės mokėjo vairuoti, o dabar tai belekas keliuose darosi, velkasi kaip autobusai antroje juostoje, negerbia kitų ir savęs.

  • KR says:

   Patariu važiuoti neviršijant leistino greičio, ir, pamatysi, niekas tau nesimaišys…

   • vIras says:

    Na gal nedaug vairavęs, o gal nepasitaikė, bet yra vairuotojų, kurie nuo sankryžos bėgėjasi kaip sunkiai pakrauta fura keletąkm kol galiausiai nutaria pasitraukti (o tuo tarpu važiuoja ~30-40 km/h greičiu). Arba tie, kurie užsišneka telefonu ir nereaguoja į aplinką ir velkasi lėčiau už pirmąją juostą. Na ir daugybė kitų pavyzdžių.

  • Mindaugas says:

   Pritariu. Dabar sunku darosi vairuoti, nes esi nuolat įsitempęs ir žiūri kad tik neviršyti to greičio – nuolat dėmesys į spidometrą arba į kelkraščius ar greičio matuoklius. Stabdai-gazuoji, blaškaisi lygioje vietoje to, kad tolygiai tvarkingai važiuotumei. Viršyti greitį 10-20 km/h yra tikrai nieko blogo, jeigu nekeli pavojaus kitiems ir sau. Ir nemanau, kad toks viršijimas sukelia kritinį skirtumą, juk šiuolaikiniai automobiliai yra prikimšti įvairiausių apsaugos sistemų, kurios laiko tave savo juostoje, palaiko atstumus, stabdo pačios, jeigu priekyje kliūtis ir t.t., o kur dar visas tuzinas oro pagalvių, jeigu jau susidūrei… Ne nežymus greičio viršijimas žudo, bet alkoholis, vairavimo praktikos stoka.

   • Pirmyn says:

    Kai galvoji tik apie save, o juk eisme dalyvauja tūkstančiai dar be tavęs, kurie dėl tokių patiria avarines situacijas, bet man tai kas kad ten koks pensininkas užsimuš, ar ne? Sarkazmas, nesupratusiems.

 5. Taigi says:

  Geras biznis tie radarai,norisi daugiau…

 6. Daugiau says:

  Tos siūlomos baudos yra juokingos, reikia x5 didinti, kad atsirastų tvarka, o dar geriau, kaip Norvegijoj, baudos pagal pajamas, kad turčiai nesijaustų aukščiau įstatymo

 7. statistika says:

  is statistikos juk matosi kad kuo daugiau baudu skiriama tuo maziau sumokama, tai kokia prasme baudas didint? kad dar maziau ju butu sumoketa? kad prasizengeliai isvis nustotu kreipt demesi i baudas? Nes kam kreipt demesi i tai ko vistiek nemokesi

 8. AX says:

  baudas reikia 10 kartų didint! + pridėt visas patirtas administracines išlaidas

 9. Naujo Bentley vairuotojas says:

  mane baudos juokina. tai vargsuju privilegija jas moketi.

 10. Ramintojas says:

  Greiciau baudos taskus ivestu. Tada nusiramins.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist