Gyvenimo kokybės indeksas: geriausia gyventi Vilniuje

Komentarai 4

 1. Tadas says:

  Eilinis piaras apie Vilnių, tai vienas iš prasčiausių miestų gyventi, eilinį kartą kartoju, kamščiai kamščiai kamščiai… Baisu kai žmonės dviračiais važiuoja į darbus ir kvėpuoja didelį smogą nuo kaščiuose stovinčių auto.

 2. melas says:

  Tiesa, valdžia tik bando reklamuotis žiniasklaidos priemonėmis ir įbrūkti žmonėms mintį, kurie niekuo nesidomi, kad čia gyventi gerai, bet realybė, Deja, visai kitokia. Norint išjudinti biurokratinį aparatą reikia daug pastangų. Kai reikia imti ir daryti, viskas atidedama ir lyg tyčia vilkinama. Kokybė būtų geresnė jei įsiklausytų į žmones, reaguotų į pasiūlymus/skundus greičiau ir nereikėtų laukti savaitėmis ar mėnesiais. Valdžia turi dirbti gyventojams, o ne atvirkščiai.

 3. Austeja says:

  Labai bloga gyvenimo kokybe Vilniaus mieste! Gyvename daugiabutyje1978 m statybos, buvo pasirasyta sutartis tarp DGNbendrijos, rinko pinigus renovacijai, po to nutrauke, pinigu gyventojams negrazino ir renovacijos niekas net neplanavo! Daugiabutyje liftas yra avarinis, laiptine iki 4 a radiatoriai, laiptine baisi, tik 1 karta per tiek metu buvo truputi padazyta! Vonioje ,,gyvatukai,, per karsciausius vasaros menesius kaitina nenormaliai, kondicionieriu nera, todel bute, paskutiniame aukste nera galimybes is viso gyventi, nes ziema sildymas nepasiekia, uzpelyjo sienos! DGNB nieko nesprendzia, nes ten veikia savi istatymai!

 4. Reeemas says:

  Teko gyventi ir Vilniuje, ir Alytuje, dar ir užsienyje – Vilniaus dydžio mieste. Tad galiu konstatuoti, kad savivaldybės Lietuvoje tvarkosi prastai. Gyvenimo kokybė, vertinant viešųjų paslaugų prienamumą, kainą, kokybę ir patogumą Alytuje aukštesnė nei Vilniuje, tačiau savivaldybės politikų šūdmalystė ir neveiklumas panašus. Mažytis pavyzdys: užsienyje nutrūkus supynėms žaidimų aikštelėje ir paskambinus savivaldybei, jau po valandos darbininkai jas pakeitė naujomis. Ten valdžia labiau dirba gyventojams, o ne propagandinei savireklamai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar per sakurų žydėjimą turi būti draudžiamas eismas Upės gatve?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist