Pirmadienį sostinės Nepriklausomybės aikštėje organizuojama palaikymo akcija už prekybą kanapių produktais nuteistam Martynui Simanynui.

„Leidimas išduotas fizinio asmens organizuojamam susirinkimui Nepriklausomybės aikštėje pirmadienį nuo 14.20 iki 16.20 val. Susirinkime galės dalyvauti iki 200 žmonių“, – Eltai nurodė Vilniaus savivaldybė.

Primenama, kad M. Simanynas Kaune, M. K. Čiurliono gatvėje, prieš du metus atidarė krautuvėlę, kurioje turėjo būti prekiaujama legaliais CBD produktais, t.y. kanapėmis, kuriose beveik nėra psichoaktyvios medžiagos tetrahidrokanabinolio (THC).

Tačiau policijos pareigūnams apsilankius ir paėmus dalį produktų patikrai buvo nustatyta, kad kai kuriose kanapėse THC koncentracija viršija leistiną normą. Nustatytas kiekis buvo nuo 0,26 iki 0,53 proc., o Lietuvoje leidžiama prekiauti kanapėmis, kuriose THC koncentracija neviršija 0,2 proc.

Teisme M. Simanynas gynėsi nežinojęs, kad parduoda narkotikus ir teikė laboratorijų sertifikatus, kuriuose esą patvirtina, kad kanapėse THC kiekis neviršija 0,2 proc.

Tačiau teismo sprendimu M. Simanynas buvo įkalintas 2 metams ir 2 mėnesiams. Toks nuosprendis sukėlė visuomenės pasipiktinimą. Viešojoje erdvėje pasirodė gyventojų svarstymai, kad verslininkas nubaustas per griežta bausme.

Miglė Valionytė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

15 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar iš Lietuvos oro uostų brangu skristi atostogauti?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist