Labdaros ir paramos organizacija „Caritas“ sekmadienį pradeda žvakių iniciatyvą: už auką bus išdovanota 80 tūkst. žvakių.

26 kartą visoje Lietuvoje rengiamos „Gerumas mus vienija“ akcijos žvakės lapkričio 19-ąją, Vargstančiųjų dieną, tradiciškai šventinamos katedrose ir bažnyčiose. Šią dieną taip pat meldžiamasi už visus vargstančiuosius: vienišus, sergančius, apleistus, žmones visuomenės pakraščiuose.

Tradicinė „Carito“ iniciatyva truks iki Kalėdų. Surinktos aukos pasitarnaus sunkumus patiriančioms šeimoms, ligoniams, vienišiems, senyvo amžiaus, nelaimų ištiktiems žmonėms. 

Aukoti ir už tai dovanų gauti „Gerumas mus vienija“ žvakę bus galima bažnyčiose, parapijose, „Caritas“ centruose, o per Adventą – ir prekybos centruose.

Anot organizacijos, kiekviena žvakė yra išlieta gyvenimo išbandymus patiriančių žmonių rankomis. Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ žvakių dirbtuvėse jas liejantys žmonės stiprina bendravimo komandoje, laiko, darbų planavimo bei socialinius įgūdžius, kad galėtų lengviau integruotis į darbo rinką.

Kaip teigia Žvakių dirbtuvių vadovė Karolina Juchnevič-Sosnitska, už aukas, gaunamas dovanojant „Gerumas mus vienija“ žvakes, „Caritas“ išlaiko darbo vietas pažeidžiamiausiems.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist