Dėl vienos „Ryanair“ registruoto bagažo taisyklės nesilaikymo keliautojai gali būti neįleisti į lėktuvą. Kai kalbame apie registruotą bagažą, „Ryanair“ jam taiko griežtas taisykles ir padarius vieną klaidą gali tekti paploninti piniginę arba būti neįleistam į skrydį.

Daugelis „Ryanair“ skraidančių žmonių žino apie griežtas šių avialinijų rankinio bagažo taisykles, tačiau oro linijos taip pat turi griežtas registruoto bagažo taisykles, o viena klaida gali reikšti, jog būsite neįleisti į skrydį, rašo mirror.co.uk.

Kai skrendate šiomis avialinijomis, nemokamai su savimi į lėktuvo saloną galite neštis mažą krepšį, kuris nėra didesnis nei 40 x 20 x 25 cm ir telpa po sėdyne, esančia priešais jus. Taip pat, papildomai sumokėję, į saloną galite neštis iki 10 kilogramų sveriantį krepšį, kuriuo išmatavimai negali būti didesni nei 55 x 50 x 20 cm.

Taip pat papildomai galite sumokėti už registruotą bagažą, kuris yra populiarus tarp žmonių, kurie išvyksta ilgesnių atostogų, tačiau tokiam bagažui „Ryanair“ taiko griežtas taisykles.

1 taisyklės galite būti neįleisti į lėktuvą

Registruotas bagažas negali sverti daugiau nei 10 ar 20 kilogramų, priklausomai nuo to, už kokį bagažą sumokėjote, ir turi būti paliktas registracijos į skrydį punkte, kuris yra prieš skrydžių saugos patikrinimą. 20-ies kilogramų lagaminas negali būti didesnis nei 80 x 120 x 120 cm.

Pasak „Ryanair“ bagažo taisyklių, kiekvienas, kuris prie įlaipinimo vartų atvyksta su registruotu bagažu, turi sumokėti papildomą mokestį. Papildomas mokestis siekia beveik 12 eurų už kiekvieną papildomą bagažo kilogramą. Jei nesilaikote „Ryanair“ taisyklių, jūsų gali neįleisti į skrydį.

„Ryanair“ bagažo taisyklėse teigiama: „Jei nusipirkote registruotą bagažą, jį turite palikti bagažo priėmimo punkte oro uoste. Jei su registruotu bagažu bandysite į lėktuvą patekti jau prie įlaipinimo vartų, už kiekvieną krepšį turėsite sumokėti papildomą mokestį, kad šis būtų pakrautas į lėktuvo krovinių skyrių. Jei nesumokėsite mokesčio, nebūsite įleisti į lėktuvą“.

„Ryanair“ taip pat gali taikyti papildomą mokestį, jei užmiršite užsiregistruoti skrydžiui internetu, norėsite pakeisti bilieto savininką arba pavėluosite atvykti į oro uostą. Registracija į skrydį internetu yra nemokama, tačiau jei to nepadarysite iš anksto ir norėsite užsiregistruoti oro uoste skrydžio dieną, teks papildomai sumokėti maždaug 65 eurus.

Jei norėsite pakeisti bilieto skrydžio duomenis internetu, jums tai kainuos apie 50 eurų už kiekvieną bilietą, jei norėsite pakeisti bilieto savininką internetu, jums tai kainuos apie 130 eurų. Jei nespėsite į skrydį, jums teks pakloti apie 116 eurų.

Šaltinis: TV3.lt

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

21 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar Vilniaus oro uoste reikalinga požeminė geležinkelio stotis?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist